Як утеплити двері.

Щоб захистити квартиру від холоду і сторонніх звуків, необхідно якісно утеплити вхідні двері . Виконати це під силу навіть непрофесіоналові. Достатньо мати мінімум навичок, матеріалів та інструментів.
Інструкція
1
Зніміть дерев'яну двері з петель і покладіть її на стільці або табуретки, попередньо відкрутивши ручки, ключові і замкові накладки. Видаліть старе покриття і ретельно вимийте дверне полотно. Візьміть смужку дермантина шириною близько 12 сантиметрів. Її довжина повинна відповідати довжині сторін дверної коробки. Оберніть цими смужками поролон і скріпіть в місці з'єднання.
2
Візьміть пилку і зробіть у двері пази для установки утеплюючих валиків. Наклейте на двері поролон таким чином, щоб між ним і краєм розкладки була відстань близько 20 міліметрів. На поролон накладіть штучну шкіру і прибийте її оббивними цвяхами по периметру через кожні 40 міліметрів. Зріжте надлишки шкіри. Викладіть малюнок за допомогою декоративних цвяхів. Їх капелюшки повинні виступати на поверхнею шкіри, щоб навколо цвяхів можна було обернути латунну струну. Після цього їх можна забити до кінця.
3
Далі йде установка валиків по периметру двері. Щоб вони були надійно закріплені, промажте їх гребінець і паз в двері клеєм. Замість утеплюючих валиків ви можете набити по периметру дверної коробки рейки, обтягнуті поролоном і тканиною.
4
Набейте поверх утеплювального матеріалу оргалит, щоб двері виглядала естетичніше. Лист оргалита можна покрити фарбою і наклеїти плівку або закрити декоративним шпоном. У цьому випадку дверне полотно необхідно буде обрамити профільованою рамкою, щоб вона утримувала оргалит і декоративне покриття.
5
Використовуйте пінопласт або мінеральну вату для утеплення металевих дверей, що мають внутрішні порожнини. Двері необхідно буде частково розібрати. Внутрішня поверхня двері в більшості випадків являє собою лист з оргаліту, прибитий до дерев'яних брусків. Щоб погасити звукову хвилю, що йде ззовні, покладіть шар виброизоляционного матеріалу. При утепленні металевих дверей використовуються еластичні ущільнювачі, що створюють перешкоду для проходження потоків повітря через дверний проріз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FmaVyE4ZHVk
Зверніть увагу
Якщо ви вб'є у двері занадто багато цвяхів, пресований утеплювач позбудеться своїх теплозберігаючих властивостей і двері гірше буде зберігати тепло.Не використовуйте для утеплення дверей вату: вбираючи вологу, вона створює сприятливе середовище для гниття і інших органічних процесів. Переміщаючись під обшивкою, вата скочується до нижньої частини дверей і утворює нерівності.
Корисна порада
Домогтися якісної теплової ізоляції можна при використанні ізолону. Він коштує дорожче поролону, але навіть його мінімальний шар краще утримує тепло.