Як зберігати штучну ялинку.

Ялинка зі штучних матеріалів - прекрасний варіант зробити свій будинок в новий рік красивим і святковим. Однак свята швидко закінчуються, а штучне дерево треба десь зберігати. Як підготувати ялинку до зберігання і де тримати її до наступного нового року?
Вам знадобиться
  • -веревка;
  • -мешковіна;
  • -контейнери для зберігання
Інструкція
1
У першу чергу треба зняти з ялинки всі іграшки, в тому числі мішуру і гірлянди. Тоді дерево займе менше місця, а прикраси не помнуться і не розіб'ються. Іграшки та аксесуари для ялинки треба зберігати окремо. Скляні прикраси кладіть у спеціальні контейнери або накручуйте ватою, щоб не допустити їх поломки.
2
Зв'яжіть гілки ялинки, обмотавши їх мішковиною або мотузкою. Укладіть дерево в коробку достатнього розміру. Укладайте акуратно, щоб гілочки не пом'ялися. Всі деталі вироби повинні дивитися в одну сторону. Чи не стягуйте дерево занадто міцно - погнуті гілки буде дуже складно виправити.
3
Вибираючи коробку для зберігання штучної ялинки, віддайте перевагу тарі з пластику. Картонні коробки легко вбирають вологу, швидко спалахують, в них навіть заводяться комахи. Крім того, коробка з картону не може забезпечити ялинці надійний захист - випадково поклавши щось зверху, ви можете пошкодити виріб.
4
Вирішіть, де ви будете зберігати ялинку. Це може бути шафа, підсобне приміщення, горище і навіть місце під диваном або ліжком. Якщо ви знайдете для штучної ялинки правильне місце, вона не доставить нікому незручності протягом року.
5
Якщо пошук місця для зберігання ялинки доставляє вам дискомфорт, задумайтеся над покупкою більш маленького дерева. До речі, розмір ялинки повинен відповідати розмірам приміщення, де вона встановлюється. Занадто велике дерево в маленькій кімнатці виглядає не дуже красиво. І навпаки, якщо у вас величезна вітальня, то крихітна ялиночка загубиться в просторі.