Як робити квіти з гофрованого паперу. Як зробити ствол для квітки з паперу.

Напередодні будь-якого свята можна здивувати близьку людину створенням красивих квітів з гофрованого паперу. Такі штучні квіти практично нічим не відрізняються від натуральних, хіба що відсутній запах. Простота створення і довговічність квітів з гофрованого паперу відкривають перед кожною людиною найширші можливості для творчих експериментів.
Інструкція
1
Купити різнобарвну гофрований папір можна практично на кожному ринку і в магазині канцелярських товарів. Докладіть зусиль і терпляче дотримуйтесь інструкції - за кілька годин ви зможете створити привабливу композицію з паперових квітів, яка значно оживить і прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення. Щоб зробити квіти своїми руками, потрібно володіти деякими навичками в роботі з гофрованої папером. Потрібно вміти різати її, залишаючи рівні краї, і робити плавні вигини, який будуть підкреслювати вишуканість всієї композиції.
2
Візьміть аркуш червоного паперу і відріжте від неї шматок шириною 5-7 см. З нього можна зробити пелюстки тюльпанів у кількості 8 штук. Потім складайте відрізок паперу, постійно з'єднуючи кінці. Далі виріжте пелюстки тюльпана і один кінець скрутіть. А інший кінець вигинає півколом, якщо потрібно розтягуючи папір, з таким розрахунком, щоб потім їх можна було з'єднати в бутон.
3
Скріпіть всі пелюстки в бутон і обкрутить зеленої папером ствол. З зеленого паперу виріжте листочок для того, щоб тюльпан мав завершену форму. Зробіть вигин уздовж всієї довжини листочка посередині. Далі прикріпіть його до стовбура. От і все, створення квітки завершено.
4
З часом, набравшись досвіду, ви зможете створювати більш складні композиції з гофрованого паперу, які можна буде згодом виставити на продаж. Вигода створення подібних виробів полягає в тому, що ви не тільки отримуєте задоволення від самого процесу, але і дізнаєтеся, як зробити квітку. До того ж за співвідношенням ціна/якість квіти з гофрованого паперу нічим не відрізняються і навіть кілька перевершують натуральні. Також ви розвиваєте в собі посидючість і старанність, які так важливі при виконанні рутинної і монотонної роботи.
Зверніть увагу
Щоб зробити квітка, максимально схожий на реальний, його потрібно хоча б розглядати, щоб зрозуміти його будову. У деяких книгах навіть радиться живу квітку розібрати на частини, висушити деталі і зробити з них викрійки.
Корисна порада
Ошатний квітка. для початку вирізаємо квіти з паперу. Квіти можна робити з будь-якого паперу - старої газети, газети з ієрогліфами, кольорових або чорно-білих журнальних сторінок, різноманітної обгорткового паперу, фантиків від цукерок, кальки, нотних листів і зі шкільної покриваємо наші пелюсточки клеєм і посипаємо глиттерами, бісером, паєтками, ніж завгодно. )) Наш квіточку готовий.
Майстерно зроблені квіти з паперу виглядають вельми незвично і цікаво. При цьому виготовити їх зовсім не складно. З цим завданням при певних навичках під силу впоратися навіть 4-х річній дитині, зрозуміло, якщо він буде працювати під контролем дорослих. Розглянемо, як можна легко виготовити паперові квіти , використовуючи в якості основного елемента викрійку у формі сердечка. Основний принцип їх виготовлення ви згодом зможете використовувати і в інших схожих композиціях з паперу.
Вам знадобиться
  • піна для флористики, вазочка, прикраси та дерев'яна паличка-стебло
Інструкція
1
Візьміть картон і зробіть трафарет у формі сердечка. По ньому намалюйте викрійку майбутніх пелюсток вручну або на комп'ютері, розмножте і роздрукуйте на принтері на зворотному боці кольорового паперу. Після цього виріжте заготовки ножицями.
2
Візьміть кожне сердечко, скрутіть навпіл, потім кожну з його половинок також скрутіть навпіл. Для виготовлення однієї квітки потрібно буде шість таких сердечок. Таким чином, вийде шість однакових пелюсток.
3
Візьміть кожне сердечко, скрутіть навпіл, потім кожну з його половинок також скрутіть навпіл. Для виготовлення однієї квітки потрібно зробити шість таких сердечок. Таким чином, буде шість однакових пелюсток.
4
Візьміть палички різної довжини, помістіть їх у вазу. Вони будуть виконувати роль стебел, тим самим можна зробити букет паперових квітів. Після цього закріпіть їх за допомогою флористичної піни. В якості стебел також можна використовувати шматки товстого дроту. Після цього закріпіть квітки на кінцях паличок за допомогою все тієї ж піни. Тепер букет готовий.
Корисна порада
Для виготовлення квітів найкраще використовувати щільну різнокольорову папір, оскільки, по-перше, з нею легше працювати, а по друге яскраві різнокольорові пелюстки будуть виглядати набагато цікавіше і привабливіше. Звичайно, можна використовувати будь-який папір, головне, щоб вона була щільна і відповідного кольору.