Як перевірити дискету.

Дискета - це носій інформації, який в сучасному світі практично вже не використовується. Однак у багатьох дискети збереглися дотепер. При впливі різких перепадів температур, розмагнічування та попадання пилу, дискета може стати непридатною. А як же її перевірити?
Інструкція
1
Вставте дискету в дисковод. Зверніть увагу, що дискету , що побувала на морозі, відразу вставляти не можна - дайте випаруватися конденсату. Не відкривайте файли з дискети напряму - вони можуть містити шкідливі віруси. Спочатку зробіть перевірку дискети на наявність помилок або небажаних програм за допомогою антивірусу.
2
Натисніть «Пуск» і в головному меню виберіть «Мій комп'ютер». На екрані з'явиться вікно, яке буде містити інформацію про всіх дискових пристроях комп'ютера. Знайдіть значок дисковода і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. В результаті дій з'явиться контекстне меню. В ньому виберіть пункт «Властивості». Комп'ютер виведе на екран вікно з властивостями диска 3,5 (А :), тобто дискети.
3
Виберіть закладку «Загальні». Перевірте тип, файлову систему, а також ємність носія інформації. Дані про ємності будуть відображені в двох видах - числовому з висновком одиниць виміру обсягів інформації в байтах і мегабайтах і діаграмному, де наочно буде представлено співвідношення зайнятого і вільного дискового простору.
4
Виберіть закладку «Сервіс». У вікні з'явиться три розділи - «Перевірка диска», «Дефрагментація диска» і «Архівація». Клацніть мишкою на кнопці «Виконати перевірку», розміщену в верхньому розділі вікна. З'явиться нове віконце «Перевірка диска Диск 3,5 (А :)».
5
Поставте галочку на параметрі перевірки «Автоматично виправляти системні помилки». Також можете задати команду «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори». Пам'ятайте, що дискета з пошкодженими секторами є дуже ненадійним хранителем інформації, тому краще з нею вже не працювати. Тепер натисніть кнопку «Запуск» - почнеться процес перевірки даних дискети. Після закінчення перевірки комп'ютер видасть про це повідомлення. Зверніть увагу, що перевірка не завжди зможе виправити всі помилки.