Як перевірити факс.

На даний момент існує безліч видів пристроїв для відправки/прийому даних різного типу. Факси , як правило, використовуються в комерційних і державних організаціях. З їх допомогою можна відсилати різну документацію допомогою електричного сигналу. Зараз користуються популярністю так звані МФУ, які включають в себе функції принтера, сканера і безпосередньо самого факсу.
Інструкція
1
Перед тим як приступати до використання факсу, ретельно вивчіть інструкцію з його експлуатації. Вивчіть принцип роботи факсу. Це вам знадобитися в разі, якщо він вийде з ладу. Також ознайомтеся з алгоритмом відправки/прийому письма. Використання факсу дозволить вам знаходитися в постійному контакті зі своїми бізнес партнерами і персоналом.
2
Щоб перевірити, чи коректно куплений вами факс відправляє і приймає листи, ви повинні мати два телефонні номери. Якщо у вас в квартирі один телефон-факс, то самостійно це зробити не вдасться. Домовтеся зі своїм другом або знайомим, у якого теж є факс, про відправку тестового повідомлення. Це дозволить вам перевірити якість і читабельність інформації, яка вийшла на виході. Потім попросіть вашого партнера відправити лист вам. Таким чином, ви перевірите роботу факсу в режимі прийому.
3
Всі інші функції і можливості факсу можна перевірити самостійно. Також спробуйте перевірити факс через комп'ютер. Для цього з'єднайте вихід факсу із модемом, на який надходить сигнал. В цьому випадку вдасться перевірити тільки прийом повідомлень. Цей спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо ви добре розбираєтеся в роботі телефонної техніки.
4
Перед купівлею факсу перевірте цілісність всіх його складових частин. Також в комплект продажу повинні входити всі необхідні сертифікаційні документи, які підтверджують високу якість товару. Якщо при експлуатації він раптом зламався і не відправляє повідомлення, зверніться за допомогою до досвідчених професіоналів, які в найкоротші терміни в змозі виправити будь-яку неполадку на вашому принтері.