Як збити температуру у кота. підвищена температура у кота.

Домашня тварина не може поскаржитися на нездужання і погане самопочуття. Вся відповідальність за здоров'я вихованця лягає на плечі власника. Люблячий господар уважно стежить за станом улюбленця і чуйно реагує на найменші його зміни.
Інструкція
1
У здорової кота або кішки апетит відмінний, шерсть блискуча, мочка носа волога і холодна (під час сну може бути сухою), слизові рожеві і вологі. Нормальна температура тварини повинна бути не нижче 38-39 ° С. У маленьких кошенят вона може бути вище - до 39,6 ° С, у кішок породи сфінкс - до 41.5 ° С.
2
Найчастіше температура підвищується внаслідок інфекційних захворювань та онкологічних хвороб. При перших ознаках захворювання тварини (порушення травлення, млявість, надмірна сонливість, підвищене сечовиділення або відсутність сечовипускання, блювання, виділення з очей або носа, підвищення температури понад 40? С і 42? С для сфінксів) бажано звернутися до ветеринарної клініки, щоб лікар- ветеринар поставив діагноз і призначив правильне лікування.
3
Переконайтеся, що температуру тварині ви вимірюєте правильно: візьміть ветеринарний або медичний градусник-термометр (він повинен бути чистим і продезинфікованим), змастіть його вазеліном і, обертаючи, обережно введіть його в пряму кишку тварини на глибину 1-1, 5 см. Термометр потрібно тримати не менше 5 хвилин, однак набагато простіше користуватися електронним градусником, тримати який потрібно всього кілька секунд.
4
Якщо потрібно екстрено допомогти тварині і збити високу температуру до візиту лікаря або поїздки в ветеринарну клініку, скористайтеся підручними засобами. Найпростіший спосіб - намочити кота холодною водою і залишити сохнути. Наприклад, накрийте пухнастого пацієнта мокрою холодною марлею або легкою тканиною, тільки не допускайте переохолодження, особливо якщо тварина зовсім маленького розміру.
5
Збити високу температуру можна за допомогою льоду - покладіть його тварині на шию і на внутрішню поверхню стегон. При підвищеній температурі кішка повинна якнайбільше пити прохолодну воду маленькими ковтками.
6
Для відпаювання кота можна використовувати аптечний регідрон - розведіть один пакетик на один літр води і поїть тварина з невеликого шприца з голкою.
7
Наказані лікарем ліки можна підмішувати до корму, якщо ж потрібно дати пігулку окремо, загорніть тварину в рушник, потім закиньте коту голову і затисніть двома пальцями вухо - він сам відкриє рот.
8
Вкладіть ліки в пащу тварині, закрийте рот і погладжуйте 2-3 хвилини по шиї, поки він не зробить ковтальний рух.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7_OxLR03Je4
Зверніть увагу
Не рекомендується давати кішкам «людські» ліки: анальгін і парацетамол можуть викликати важкі алергічні реакції.