Як зрушити субтитри.

Багато жителів нашої країни люблять дивитися американські фільми в оригіналі. Росіяни субтитри покликані допомогти людям, які не знають англійську мову, зрозуміти сенс що проглядається ними кінофільму. В інтернеті є безліч сайтів, де ви можете подивитися фільми онлайн з субтитрами. Зазвичай вони з'являються внизу екрану.
Інструкція
1
Якщо субтитри надто зрушені в одну зі сторін, ви завжди можете посунути їх на середину за допомогою спеціальних програм редагування субтитрів, найпопулярнішою з яких є VobSub. Вона оснащена всім необхідним функціоналом, який дозволяє здійснювати над субтитрами різні дії, міняти їх місце розташування і колір.
2
Якщо ви хочете зрушити субтитри англійською або на будь-якому іншому мовою, для початку скачайте і встановіть програму VobSub до себе на жорсткий диск. Потім знайдіть на безкрайніх просторах інтернету файл з субтитрами і скопіюйте його в ту ж папку, де знаходитися і сам фільм.
3
Щоб субтитри запускалися разом з відео, перейменуйте їх таким чином, щоб назви файлу субтитрів і файлу фільму збігалися. Якщо замість букв йдуть якісь не зрозумілі значки, зайдіть в меню settings і виберіть правильну мову. Для цього, під час відтворення субтитрів натисніть вкладку DirectVobSub. В вискочила віконці натисніть меню Text Settings і виберіть зрозумілий вам мову і шрифт.
4
Бувають такі випадки, коли викачане відео і субтитри не підходять один одному і не можуть одночасно відтворюватися. Можна, звичайно, скачати інше відео або субтитри , але ж на це потрібно багато часу. Є шлях набагато простіше. Скачайте програму DSRT. Відкрийте файл з субтитрами і натисніть Alt + V для того, щоб вибрати відео, з яким потрібно синхронізувати субтитри . Тепер ви, нарешті, можете зрушити або трохи підправити субтитри , щоб вам було зручно переглядати обраний вами цікавий і захоплюючий кінофільм.
5
Також ви можете рухати не всі субтитри відразу, а окремі їх фрагменти. Це дуже зручно і практично, оскільки відпадає необхідність тривалого їх редактірованія.Еслі ви хочете підучити іноземну мову, ви можете дивитися фільми англійською з субтитрами. Регулярно дивлячись такі фільми, можна значно підтягнути своє знання англійської мови, так як ви не тільки звикаєте до розмовній англійській, але і значно збільшуєте свій словниковий запас, навіть не помічаючи цього.