Як збільшити шрифт на моніторі.

Розмір кегля на моніторі , інакше кажучи, розмір шрифта, можна збільшити, якщо у вас поганий зір, і вам доводиться сидіти перед екраном монітора занадто близько або вдивлятися в накреслення літер. Щоб очі не втомлювалися, необхідно збільшити розмір шрифта.
Інструкція
1
Збільшити розмір шрифта на екрані даними способом можна у версіях Windows, починаючи з релізів після 2005 року: Microsoft Windows Vista, Windows Server 2008 і Windows 7. Отже, щоб збільшити розмір системного шрифта, необхідно налаштувати його «відсоток» в персоналізації Windows. Для цього клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і в контекстному меню виберіть останній пункт «Персоналізація». У вікні перейдіть за посиланням «Екран», розташованої в лівій колонці. Відкриється вікно «Зручність читання з екрану». Встановіть показник «Середній - 125%» та натисніть кнопку «Застосувати» .Перед вами з'явиться вікно з попередженням. У ньому буде повідомлено про те, що для вступу параметрів в силу необхідно вийти з системи. Для цього натисніть "Вийти зараз» і перезайдіть в Windows під своїм обліковим записом. Системний шрифт буде збільшений на 1/4.
2
Зліва в колонці, навпроти процентного розміру шрифта, ви також можете помітити посилання «Інший розмір шрифта (Точок на дюйм)». Клікніть по посиланню, щоб встановити будь-який відсоток кегля від 100% до 200% з кроком в 1%.
3
Застосувавши спосіб зміни процентного розміру кегля шрифта, ви збільшите тільки сам шрифт, але не елементи Windows. Щоб змінити розмір всіх елементів - шрифтів, ярликів, панелей і т.д., необхідно змінити дозвіл екрана. Для цього там же, в настройках «Екран», натисніть на посилання "Налаштування параметрів екрану» .Ви переміститеся в вікно «Дозвіл екрану». Ви побачите, що випадає з повзунком, пересуваючи який ви будете міняти дозвіл екрана. Дозвіл, відзначене словом «Рекомендується», - максимальне. При його виборі все шрифти і елементи Windows будуть максимально маленькими. Найнижче дозвіл, зазвичай 800x600, збільшує віртуальний розмір пікселя, а, отже, і розмір шрифта на екрані.
Текст документа або повідомлення на сайті сприймається читачем і запам'ятовується набагато краще, якщо найважливіші пункти в ньому оформлені інакше, ніж основний текст. Засобом такого виділення може послужити зміна виду шрифта , кольору або його розміру.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
В текстовому редакторі виділіть фразу або абзац за допомогою затиснутої лівої кнопки миші або клавіш стрілок і "Shift". Натисніть клавішу «Властивості» на клавіатурі або праву кнопку миші. В меню натисніть групу «Шрифт», а в новому вікні в стовпці «Розмір» введіть число (розмір шрифта в пікселях).
2
Також в текстовому файлі розмір можна збільшити, використовуючи інструменти у верхній панелі. Поруч з назвою шрифта є поле з цифрами. Клацніть по ньому і введіть своє значення.
3
В повідомленні сайту або блогу, підтримуючого HTML-кодування, включите режим перегляду HTML. Введіть повідомлення, клацніть курсором в початок виділеної фрази або абзацу. Поставте тег: - і перейдіть в кінець виділеної частини повідомлення. Тут поставте тег: .
Зверніть увагу
Для введення HTML-тегів сайт або блог повинні підтримувати відповідну кодування. Режим перегляду повідомлення повинен бути HTML, а не «Візуальний редактор» .При вставці тегів прибирайте прогалини між символами (але не між словами).