Як видалити стандартні мелодії з Nokia. стандартні мелодії nokia.

Наш прогресуючий 21 століття вкрай важко уявити без мобільних пристроїв, комп'ютерів, телевізорів та іншої електронної техніки. Вся строкатість ЕОМ настільки влилася в наше життя, що процес викорінення здається зовсім неможливим.
Інструкція
1
Щоб позбутися від стандартних мелодій необхідно для початку розібратися з серією телефону. Якщо у вас звичайний мобільник (не смартфон), то необхідно виконати наступні дії: - Папка, в якій знаходяться мелодії носить назву «Сигнали». Першочергове завдання відкрити цю папку. Для цього натисніть «Меню», відкрийте посилання «Галерея», там і знаходиться ця заповітна татко. У телефонах зі стандартним ПО вона третя снізу.- Відкрийте її, там знаходиться ще ряд папок (частіше всього дві - «Сигнали виклику» і «Сигнали»). У кожній з них знаходяться рінгтони та реалтони, які закачуються на телефон разом з прошивкою. Саме вони і є стандартними мелодіями. Також бувають випадки, коли саундтреки розташовані під цими папками. Якщо це так, то натискайте «Функції»> «Виділити все»> «Видалити відмічені». Також можна видаляти кожен сигнал по черзі: наведіть курсор на мелодію, натисніть «Функції»> «Видалити» і так далі з кожним треком. Але це може зайняти багато часу, залежно від кількості сігналов.- Якщо мелодії зберігаються у вищевказаних папках, то по черзі зайдіть в кожну з папок і за тим же алгоритмом позбудьтеся мелодій.
2
Якщо ви власник смартфона, то тут все набагато простіше. Всі стандартні мелодії відтворюються у програвачі телефону. Зайдіть в програвач, виберете «Фонотека»> «Все композиції» і в списку відшукайте ваші сигнали. Наведіть на них курсор, натисніть «Функції»> «Відзначити». Виділіть потрібні вам файли, потім знову «Функції»> «Видалити». Готово.
3
Можна скористатися диспетчером файлів. Зайдіть в нього, відкрийте «Пам'ять телефону С», виберете папку з назвою «Сигнали», а далі за алгоритмом: «Функції»> «Виділити все»> «Видалити відмічені».
4
Можна позбутися від стандартної музики за допомогою комп'ютера. Цей спосіб схожий на попередній. Єдина відмінність - це спосіб потрапити в пам'ять телефону. Підключіть мобільний пристрій до ПК за допомогою кабелю. На телефоні висвітиться вікно. Виберіть «Пам'ять телефону», потім на ПК відкрийте "Мій комп'ютер» і через провідник зайдіть на телефон (він буде відображатися, як флеш-накопичувач). А далі дотримуйтесь за принципом, в якому використовувався диспетчер файлів.
Скільки б не було пам'яті в телефону, однак багато її, як відомо, не буває. Ось і виходить, що нам постійно доводиться вирішувати, що ж видалити, а що залишити. Часто наш вибір падає на стандартні мелодії телефону, ті, що прикладені там за замовчуванням. Проте їх не завжди вдається так просто видалити. І доводитися позбавлятися якоїсь своєї мелодії . А чи є спосіб все-таки видалити стандартні мелодії ?
Вам знадобиться
  • Телефон, інструкція до телефону, інтернет, кабель для підключення телефону до комп'ютера.
Інструкція
1
Перевірте чи не можна видалити файли звичайним способом, просто натиснувши на кнопку «Видалити» в телефоні. На деяких моделях деяких виробників це можливо.
2
Уважно прочитайте інструкцію. Можливо, в ній міститься відповідь на яке вас цікавить.
3
Встановіть на свій комп'ютер спеціальну програму для роботи з телефоном (зазвичай вона є в комплекті телефону на диску, або ви можете скачати її з офіційного сайту). Для телефонів різних виробників ці програми різні. Підключіть телефон до комп'ютера. Уважно вивчіть можливості програми. Спробуйте з її допомогою видалити непотрібні файли.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що на деяких моделях телефонів видалити файли не можна ніяким чином. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете видалити непотрібні вам файли без шкоди для телефону, то краще не видаляти їх зовсім.
Корисна порада
Якщо так нічого і не допомогло, встановіть альтернативне ПЗ для видалення файлів з телефону. Яка програма найкраще підійде саме для вашого телефону можна дізнатися за допомогою форумів користувачів. Дійте відповідно до інструкції, що пропонуються до ПЗ. Будьте обережні, неправильне використання такої програми може призвести до «смерті» телефону.