Як дізнатися справжнього друга.

Про друзів складено чимало пісень і приказок, оповідань і анекдотів. І тим не менше, природа дружби, як і любові, а також багатьох інших почуттів, залишається за межами людського розуміння. Існує безліч їх визначень, але все висвічують тільки частина, втрачаючи інше. Чи справді дізнатися справжнього одного можна тільки в біді чи є спосіб перевірити це раніше?
Інструкція
1
Визначтеся зі своїм розумінням дружби. Адже для кожної людини є свої особливості інтерпретації цього почуття. Хтось бачить дружбу в щоденних зустрічах з веселими обговореннями, для когось друг - це той, з яким можна місяцями не бачити, але при зустрічі забути про розлуку. Хто для вас друг? Людина, з яким можна поділитися всім? Хто завжди прийде на допомогу? Або, навпаки, для якого ви готові кинути всі справи і примчатися на край світу? Який він? Добрий чи що віддає перевагу єхидну іронію, частіше сумний або веселий?
2
Не полінуйтеся придумати якомога більше питань і ретельно їх запишіть. Продумайте відповідь на кожен. Довіряйте не тільки і не стільки аналізу відчуттів, скільки інтуїції і підказкам серця - їм не знати, хто ваш справжній друг. Закінчите роботу і ще раз подивіться: чи є щось, що ви забули, що щось важливе, без чого ви не уявляєте справжнього одного?
3
Згадайте своїх друзів. Мають вони описаними якостями? Всіма або якимось одним? Ви з подивом виявите, що далеко не всі відповідають не просто ідеальному портрету справжнього одного, але не дотягують навіть до його подоби. Але не поспішайте засмучуватися, адже це ще не кінець.
4
Прислухайтеся до того, що підказує вам душа: дізнатися справжнього одного дозволяє тільки одне почуття - безоглядне довіру. Цим списком ви змусили себе штучно розчаруватися у своїх друзях, але напевно не у всіх. Почуття до справжніх друзям сильніше будь-яких папірців. І якщо серед тих, кого ви перевіряєте, знайшовся хоча б один, ставлення до якого у вас ніяк не помінялося, це і є справжній друг. Ваша дружба вище умовностей і спроб створити правила, вона існує, і ніщо не може її зруйнувати.
5
І не забувайте: справжній друг - це той, в кого ви ніколи не сумніваєтеся. Так що перш ніж розпочати перевірку, задумайтеся, а чи дійсно вона потрібна?