Як прикрасити кеди. Як прикрасити взуття.

Чи легко бути креативним, коли навколо продається безліч однакової одягу, взуття? Незважаючи на, здавалося б, величезний асортимент, пильніше вивчення показує, що виділитися з натовпу в таких речах досить складно. Але за допомогою декількох простих прийомів можна швидко перетворити навіть стандартні кеди в оригінальну і запам'ятовується модну обновку.
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - бісер;
  • - нитки;
  • - аплікації;
  • - шнурки.
Інструкція
1
Орієнтуйтеся тільки на свій смак: якщо ви зважилися змінити своє взуття, то вас нічого не повинно зупиняти на шляху до створення кедів своєї мрії. Втілюйте найсміливіші ідеї, шукайте підказки в журналах і на сторінках інтернету. Піймайте натхнення у всьому, що вас оточує - навіть простий візерунок з листя може наштовхнути вас на нову ідею.
2
Визначтеся з необхідними матеріалами. Ви можете використовувати все, що тільки існує в світі швейних аксесуарів, і не тільки. Прикрасьте кеди бісером або стразами, створіть на них малюнок з фарб або вишийте новий узор з міцних ниток. Виберіть нестандартні предмети - пір'ячко або ґудзики, якщо хочете створити абсолютно незвичайну взуття.
3
Дайте фарбі просохнути, якщо ви вирішили прикрасити кеди за допомогою малюнка. Використовуйте трафарет, і тоді навіть при відсутності художніх здібностей ви зможете створити закінчений твір. Поверх нанесіть шар простого закріпляючого лаку і прикрасьте рисунок блискітками. Пропрасуйте кеди праскою і вирушайте на прогулянку в своїй новій парі.
4
Вишийте кеди бісером або приготуйте для них аплікацію. Картинку можна вишити відразу на взуття, а можна вирізати з тканини. Купіть для неї спеціальну павутинку на клейовий основі, щоб прикріпити до кедам. Поводження з нею не вимагає спеціальних навичок: достатньо спершу приутюжить павутинку до зворотної сторони тканини, попередньо знявши папір з її нижнього шару, а потім закріпити її на кедах (також за допомогою праски).
5
Поміняйте звичайні шнурки на кольорові та іншого розміру - це найпростіший, але теж дієвий спосіб легко прикрасити кеди . Так ви зможете створювати нову пару взуття хоч кожен день! Закріпіть на кедах і шнурках улюблені значки: вони тільки продемонструють вашу індивідуальність і дозволять поділити з оточуючими тим, що ви хочете до них донести.