Як зміцнити ворота. Як урепіть стовпи воріт.

Як правило, ворота використовуються на території приватних будинків або заміських котеджів. Вони входять в систему загороджень, яка проходить по всьому периметру ділянки. Паркан і ворота використовуються для того, щоб захистити будинок від посягань злодіїв і грабіжників. Також через них на територію ділянки заїжджають машини. Саме тому дуже важливо підтримувати їх в належному стані, щоб вони добре відкривалися і закривалися.
Інструкція
1
Особливу увагу слід приділити регулярної мастилі петель, на які вони навішені. Сьогодні на вітчизняному ринку представлений найширший асортимент воріт на будь-який смак: від крупних виробів для складських приміщень або ангарів і до воріт невеликого розміру для гаражей.Основнимі елементами воріт є стовпи, на які вішаються безпосередньо самі стулки воріт. Від них безпосередньо залежить стабільність всієї конструкції. Зміцнюйте стовпи тільки в тому випадку, якщо ворота накренилися або сильно хитаються з боку в бік. Це відбувається через те, що при установці стовпів під ворота були викопані ями недостатньої глибини, і з плином часу вся конструкція стала сильно хитатися.
2
Щоб її стабілізувати, візьміть лопату, викопайте поруч біля кожного стовпа яму глибиною не менше одного метра і вставте туди новий залізний стовп. Потім закидайте землю назад і гарненько утрамбуйте. Якщо ви хочете, щоб конструкція була ще більш надійною, забетонують яму разом зі стовпом. Скріпіть старий і новий стовпи спеціальними металевими перемичками. Після проведення таких дій ви відразу помітите, як ворота перестануть хитатися.
3
Якщо гаражні ворота стали погано закриватися, а одна зі стулок сильно накренився, приступайте до їх зміцнення. Якщо гараж цегляний, перевірте цілісність стіни біля петлі воріт. Потім вирівняйте ворота і спеціально підготовленим розчином з піску та цементу замажте всі щілини і тріщини. Таким чином вам вдасться зміцнити конструкцію гаражних воріт, і вони стануть добре закриватися.
4
Ретельно стежте за станом гаражних воріт, так як халатність в цьому питанні може привести до остаточної їх поломки. В результаті чого доведеться демонтувати старі ворота і встановлювати нові. Перш ніж зміцнювати відкатні ворота , потрібно подбати про те, щоб вони розташовувалися строго вертикально до поверхні землі. Це знизить навантаження на окремі деталі воріт і зменшить необхідність їх зміцнення.