Як зробити підсвічування на скутер. Підсвічування на мопед.

Останнім часом на дорогах стало з'являтися велика кількість людей, що пересуваються на скутерах . Відповідно, виникла потреба у тюнінгу цього транспортного засобу. Одним із способів виділитися є підсвітка.
Інструкція
1
Перед початком робіт приготуйте необхідні деталі і інструменти. Вам будуть потрібні ширококутні світлодіоди, резистори з опором близько 600-800 Ом, запобіжник з тримачем, дроти невеликого перерізу різної довжини, паяльник і інші дрібні приналежності.
2
Визначтеся з місцями установки світлодіодів, після чого розмітьте під них посадочні місця. Для цього за допомогою маркера нанесіть лінії для приблизної розмітки. Після цього нанесіть більш точну розмітку, щоб рівномірно розподілити світлодіоди по поверхні. Після цього візьміть свердло невеликого діаметра, оптимальним буде 4,8 мм - даний діаметр ідеально підходить для установки світлодіода.
3
Просвердлите отвори і обробіть їх за допомогою бокорезов або наждачного паперу, щоб видалити зайві задирки. Для того щоб «утопити» світлодіод на оптимальну глибину, візьміть свердло трохи більшого діаметра і акуратно рассверлите мають отвори. Слідкуйте за тим, щоб не пройти свердлом наскрізь, інакше діод просто провалиться в дірку.
4
Вставте світлодіоди в призначені для них отвори і обробіть місце зіткнення контактів з корпусом скутера за допомогою спеціального радіоклея, який володіє ізоляційними властивостями і міцно закріплює діод. Після цього візьміть паяльник, проводи й резистори.
5
До кожного светодиоду припаяйте резистор, і з'єднайте світлові прилади між собою за допомогою дротів. По можливості всі сполучні дроти укладіть в термоусадочні трубки, які ізолюють контакти не тільки один від одного, але і від попадання вологи. Після закінчення даного етапу робіт прикріпіть всі елементи конструкції до корпусу скутера за допомогою двостороннього скотчу. Після цього підключіть систему до акумулятора через тумблер і перевірте її працездатність.