Як підвищити в собі самовпевненість. Як підвищити впевненість в собі.

Самовпевненість - це таке людська властивість, від якого залежать такі якості, як успішність, здатність здійснювати вчинки, перспектива кар'єрного зростання. Однак здорову адекватну самооцінку не варто плутати з пихою, підозрілістю і бажанням йти по головах.
Інструкція
1
Віра у власні сили - це як хороша фізична форма: над нею потрібно завжди працювати. Тільки старанність і праця допоможуть вам стати впевненим і успішним людиною. Є кілька простих і дієвих способів, що сприяють підвищенню самооцінки.
2
Одягайтеся зі смаком. Смак - це спірний момент: тут або він є, або його немає, але на допомогу завжди можуть прийти глянцеві журнали та поради стилістів. Якщо ви будете виглядати добре, то люди до вас потягнуться, а чим ширше коло ваших знайомих, тим ви популярнішим. А популярність, як ні що інше, підвищує рейтинг.
3
Виробіть стійку ходу і правильну поставу. Якщо ви будете ходити з опущеною головою, перевальцем, човгаючи ногами, ніхто на вас не зверне увагу. Хіба що може пошкодувати. Ходіть спокійним розміреним ходою, з розправленими плечима і піднятою головою. Це додасть вам важливості і значимості. Ви відчуєте прилив упевненості і справите позитивне враження на знайомих і колег по роботі.
4
Напишіть афірмації і розвісьте їх по квартирі. Зміст їх може бути різним: «я можу з усім впоратися», «у мене незабаром з'явиться високооплачувана робота», «мої стосунки з хлопцем перейдуть на якісно новий рівень». Сила самонавіювання творить чудеса. Спробуйте також розрекламувати себе собі ж. Напишіть невеличку промову, підкреслює ваші плюси і позитивні сторони. Переконуючи себе в тому, що ви непересічна і цікава особистість, ви тим самим додасте собі впевненості.
5
Не забувайте робити компліменти оточуючих. Якщо ви негативно ставитеся до людей, то, крім образ і невдоволення на свою адресу, ви нічого не почуєте. Хваліть інших людей, і ви почнете їм подобається, тим самим зміцнюючи самовпевненість на новому рівні. Робіть це щиро і з посмішкою на обличчі.
6
Завжди висловлюєте свою думку. Люди, як правило, у великих компаніях або колективі бояться промовляти свої думки вголос. Їм здається, що їх пропозиції дурні і необгрунтовані. Однак, висловлюючи свою точку зору, ви продемонструєте її наявність в принципі, що важливо для розвитку лідерських якостей та ораторських здібностей.
7
Займайтеся спортом. Фізична форма, як і одяг, може додати вам бонусів. Біг або плавання не тільки допоможуть вам завжди перебувати у відмінній фізичній формі, але і нададуть потрібний тонізуючий ефект і зададуть позитивний настрій на весь день. А веселий і задоволений життям людина ніяк не може бути невпевненим у собі.