Як прикрасити кухню.

Яскраве і неповторне оздоблення кухні буде з ранку створювати вам гарний настрій, а ввечері дарувати затишок і домашній спокій. Головне - правильно підібрати аксесуари і розставити акценти, враховуючи не тільки власні естетичні пристрасті, але і функціональні вимоги до приміщення, де готується їжа.
Вам знадобиться
  • Шматки шпалер з красивим малюнком, панно із сухоцвітів, оригінальний годинник, фотографії в рамках, шматок загартованого скла або оргскла, фіранки, жалюзі, фарби для кераміки, пензлик, копіювальний папір, олівець, красиві пляшки, кольорова квасоля, горох, макаронні вироби.
Інструкція
1
Створити акцентну стену.Оформіть стіну в обідній зоні шпалерами з красивим малюнком. Такий варіант вдалий, якщо інші стіни на кухні обклеєні однотонними шпалерами або пофарбовані фарбою, що поєднується за кольором з декорованою стеной.Другой спосіб перетворити стіну - це повісити на неї оригінальний годинник або панно. Можна розмістити на стіні кілька фотографій з великим зображенням фруктів або рослин.
2
створили ефектний фартух над робочою поверхностью.Еслі стіна над робочою зоною не покритих плиткою, то фартух можна зробити з шматка красивих шпалер, які потрібно наклеїти на стіну. Прикріплений поверх шпалер шматок загартованого скла або оргскла захистить стіну від бризг.Еслі фартух викладений однотонної плиткою, то оживити її можна за допомогою фарби по кераміці. Знежирте поверхню обраної плитки. Переведіть вподобану нескладну картинку на плитку за допомогою копіювального паперу й олівця. Розфарбуйте малюнок фарбою для кераміки.
3
Підібрати цікаві кухонні занавескі.Занавескі для кухні повинні бути не тільки красивими, але і практичними. Якщо ваша кухня виходить вікнами на південь, дуже сонячна і світла, то повісьте на вікно тканину прохолодною забарвлення або жалюзі, щоб було зручно готувати на кухні в жарку погоду.Еслі кухонне вікно виходить на північ, і сонце рідко потрапляє в приміщення, то купіть тканину яскравого кольору, щоб створити теплу атмосферу.
4
Розташувати на підвіконні кімнатні квіти в задекорованих керамічних горшках.Горшкі можна розписати фарбою по кераміці, обернути товстої мотузкою або мішковиною, залежно від загального інтер'єру.
5
Прикрасити кухню декоративними предметамі.В фігурну скляну пляшку засипати шарами сухої жовтий горох, різнокольорову квасоля, дрібні макаронні вироби. Закупорити пляшку і поставити на відкриту полку.На гачках в робочій зоні повісити яскраві прихватки і рушники.
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені, що можете самі намалювати візерунок на кухонних фасадах або на плитці, то можна скористатися покупними наклейками.
Корисна порада
На кухні доречні висушені натуральні матеріали: стручки червоного перцю, часточки лимона, нанизані на нитку і повішені на стіну.