Як підвищити віртуальну пам'ять.

Пам'яті багато не буває. Цей закон добре відомий всім власникам комп'ютера, оскільки в один далеко не прекрасний момент з'являється повідомлення «Недостатньо оперативної пам'яті» і доводиться терміново вирішувати, що можна зробити в подібній ситуації. Найпростіший вихід - збільшити віртуальну пам'ять комп'ютера.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» для визначення обсягу оперативної пам'яті, встановленої на комп'ютері.
2
Розкрийте посилання «Властивості» і перейдіть на вкладку «Загальні».
3
Запам'ятайте дані обсягу пам'яті і поверніться в головне меню "Пуск" для виконання операції зміни параметрів віртуальної пам'яті комп'ютера.
4
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Система» (для Windows XP).
5
Оберіть вкладку «Додатково» відкрився вікна програми та натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія» (для Windows XP).
6
Перейдіть на вкладку «Додатково» нового діалогового вікна «Параметри швидкодії» та натисніть кнопку «Змінити» для редагування параметрів віртуальної пам'яті комп'ютера (для Windows XP).
7
Оберіть значення «Розмір за вибором системи» у розділі «Загальний обсяг файлу підкачки на всіх дисках» для надання операційній системі можливості самостійного управління вибраним параметром (для Windows XP).
8
Вкажіть «Особливий розмір» для обмеження вихідного і максимального розміру обсягу віртуальної пам'яті. Рекомендованим вважається збережене раніше значення об'єму фізичної оперативної пам'яті Х 1,5 або 2 (для Windows XP).
9
Оберіть значення «Без файлу підкачки» за наявності великого обсягу фізичної оперативної пам'яті і небажанні використовувати віртуальну пам'ять (для Windows XP).
10
Викличте контекстне меню кліком правої кнопки миші на ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і перейдіть в пункт «Властивості» для зміни параметрів віртуальної пам'яті в операційній системі Windows Vista і Windows 7.
11
Виберіть вкладку «Швидкодія» діалогового вікна та натисніть кнопку «Віртуальна пам'ять » (для Windows Vista і Windows 7).
12
Натисніть кнопку «Параметри віртуальної пам'яті встановлюються вручну» і вкажіть жорсткий диск, призначений для використання віртуальної пам'яті (для Windows Vista і Windows 7).
13
Вкажіть бажані параметри використання віртуальної пам'яті і натисніть кнопку OK для виконання команди.
14
Підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK і перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Параметри віртуальної пам'яті встановлені за замовчуванням. Зміна параметрів не допускається без абсолютної необхідності.
Корисна порада
Використовуйте технологію ReadyBoost в Windows Vista для збільшення віртуальної пам'яті комп'ютера за допомогою флеш-пам'яті.