Як ввести команду.

Введення команд MS-DOS є одним з найбільш дієвих способів прямої взаємодії користувача і операційної системи Microsoft Windows за допомогою текстового інтерфейсу. Він надає середовище виконання додатків і службових програм системи і забезпечує відображення процесів, що відбуваються, дозволяючи впливати на них.
Інструкція
1
Визначте, використання якої категорії команд MS-DOS необхідно: внутрішньої, виконуваної інтерпретатором Command.com або зовнішньої, що входить в пакет операційної системи комп'ютера і складається з окремих файлів. Останні знаходяться на жорсткому диску і призначені для обслуговування системи.
2
Запам'ятайте синтаксис команд MS-DOS - ім'я команди плюс параметри, розділені пробілами. Дужки означають необов'язковість виконання окремих компонентів команди.
3
Використовуйте команду "copy con имя_файла" для створення нового текстового файлу. Команда вимагає введення рядків файлу після вказівки його імені. Натискайте функціональну клавішу Enter в кінці кожного введеного рядка. Виконайте одночасне натискання клавіш Ctrl + Я для збереження змін і підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter.
4
Введіть команду "del (шлях) имя_файла" для видалення вибраного файлу. Необхідність вказівки шляху до файлу може викликатися його збереженням в іншому каталозі.
5
Оберіть команду "ren (шлях) имя_файла 1 имя_файла 2" для перейменування вибраного файлу 1 в нове ім'я 2. Необхідність вказівки шляху до файлу може викликатися його збереженням в іншому каталозі.
6
Використовуйте команду "copy имя_файла (шлях) имя_файла 1" для створення копії вибраного файлу. Необхідність вказівки шляху до файлу може викликатися його збереженням в іншому каталозі.
7
Вкажіть команду "буква_диска:" для переходу до обраному диску.
8
Оберіть команду "dir (шлях) (имя_файла) (/p) (/w)" для перегляду каталогу, де/p - використання повноекранного режиму перегляду даних, а/w - відображення тільки імен файлів в обраному каталозі (п'ять імен в рядку).
9
Застосуйте команду "cd шлях" для зміни поточного каталогу.
10
Використовуйте значення "md" для створення необхідного каталогу.
11
Вкажіть команду "rd" для видалення вибраного каталогу.
12
Використовуйте командний рядок MS-DOS для введення всіх перерахованих вище команд. Вона з'являється після закінчення завантаження і має вигляд: C:> Тут "С:" - ім'я диска, а ">" - вказівка місця вводу команди.