Як перевірити справність котушки запалювання. Як перевірити справність проводів запалювання.

Катушка запалювання є одним з найважливіших і надійних елементів системи запалювання. Вона рідко буває винуватцем несправностей, тому перевіряти її справність потрібно в самий останній момент.
Інструкція
1
Для початку уважно огляньте котушку і перевірте поверхню на наявність забруднень, які можуть привести до того, що напруга йде на масу. Після цього зверніть особливу увагу на корпус котушки. Якщо на ньому присутні масляні плями, то це ознака того, що на кришці є забруднення, які призведуть до остаточного виходу деталі з ладу. Також перевірте висновки проводів, які не повинні мати слідів окислення або іржі.
2
Якщо у вас встановлена контактна система запалювання, то справність котушки перевіряється шляхом установки центрального проводу високої напруги на відстані 5-7 мм від корпусу автомобіля, що є масою. Якщо котушка є повністю працездатною, то в момент розмикання контактів з'являється іскра, що має синій колір. Інакше іскри не буде, або вона буде дуже слабкою.
3
Заміряйте опір обмоток та ізоляції котушки, що має відповідати значенням, зазначеним для даного типу автомобіля. Якщо у вас таких даних немає, то опір ізоляції має бути порядку 50 мОм, а опір первинної обмотки близько 5 Ом, за умови, що напруга на ній становить 12 Вольт.
4
Перевірте надійність ізоляції котушки, а також полярність проводів, якщо вони переплутані місцями, то виправте цей недолік. Перевірте первинну обмотку за допомогою амперметра, вимірявши струм в ланцюзі. Після цього включіть запалення і замкніть контакти переривника. При цьому сила струму повинна бути в межах, які вказані для даного автомобіля. Якщо виміряне значення більше даної величини, то це свідчить про те, що обмотка пробита.
5
Під час установки котушки на своє місце, уважно стежте за тим, щоб не переплутати дроти, що в іншому випадку може привести до її псування і обгорання контактів переривника, а в гіршому випадку і до короткого замикання.
Під час експлуатації автомобіля іноді виникають неприємні ситуації, пов'язані з раптовою зупинкою мотора. Причин виникнення подібної несправності існує декілька. В їх числі: неполадки паливної системи, збій в роботі електрообладнання, що не справність системи запалювання.
Вам знадобиться
  • - запасна свічка запалювання;
  • - контрольна лампочка.
Інструкція
1
Щоб визначити причину раптової зупинки двигуна, в першу чергу слід перевірити обсяг залишився палива в бензобаку. Якщо рівень бензину достатній для його закачування бензонасосом в систему харчування, то перевіряється справність бензонасоса і пропускна здатність паливного фільтра.
2
Переконавшись у тому, що бензин надходить до форсунок, приступають до перевірки справності системи запалювання. З будь свічки двигуна знімається високовольтний провід і до нього підключається запасна, свідомо справна свічка запалювання. Після чого, встановивши важіль перемикання передач у нейтральне положення і затягнувши стоянкове гальмо, включають замок запалювання і запускають стартер.
3
Якщо під час провертання двигуна на контактах свічки відсутній іскровий розряд, то з кришки переривника-розподільника витягується центральний провід, до якого підключається контрольна свічка, і знову двигун провертається стартером. Коли між контактами свічки спостерігається іскровий розряд, даний факт свідчить про вихід з ладу кришки «трамблера». Але якщо іскри немає, перевіряють контрольною лампочкою подачу струму на котушку запалювання.
4
Якщо контрольна лампа не загоряється в момент її приєднання до лемме «30» індуктивної котушки запалювання, то перевіряється цілісність запобіжників.
5
У тих випадках, коли перераховані вище дії не дали позитивного результату і не допомогли виявити не «strong> справність в системі запалювання, слід звернутися за допомогою до фахівців автосервісу.