Як зняти фару на Peugeot.

Зняття фари на кожному автомобілі відбувається по-різному - на одних авто для виконання цієї операції досить підняти капот, а на інших доводиться знімати бампер, наприклад, як для автомобілі Peugeot.
Інструкція
1
Підніміть капот автомобіля. Після цього знайдіть два самореза, які знаходяться відразу під капотом. Відкрутіть їх і витягніть пластикові тримачі, за допомогою яких бампер кріпиться до підсилювача. Знизу від'єднайте гвинти, призначені для кріплення до пластикової захисті. Потім знайдіть болт кріплення бампера до крила.
2
Для цього виверніть колеса спочатку вправо, щоб підібратися до кріплення з лівого боку. Після цього відігніть підкрилок і відкрутіть болт за допомогою головки на 10 мм. Потім поверніть рульове колесо в ліву сторону і відверніть болт, що знаходиться з правого боку. Відкладіть всі деталі в сторону, щоб не втратити їх. Прикладіть невелике зусилля, потягнувши бампер трохи вбік і тим самим вивівши його із зачеплення з крилом. Аналогічну процедуру виконайте з протилежного боку крила.
3
Якщо не хочете знімати весь бампер цілком, можна виконати від'єднання решітки радіатора з логотипом, однак для цього вам доведеться сильно постаратися, щоб не зламати пластикові тримачі. В іншому випадку вам доведеться замовляти нову решітку чи ремонтувати наявну.
4
Після забезпечення доступу до фарі як зверху, так і знизу, візьміть відповідний гайковий ключ і відкрутите кріплять її болти. Потім візьміться за неї і потягніть її на себе. Висунувши її назовні, акуратно від'єднайте електричні роз'єми, які підходять до фарі. На деяких моделях утруднення викликає роз'єм поворотника, для відключення якого потрібно злегка підчепити металеву скобу і потягнути вгору.
5
Після від'єднання роз'ємів остаточно вийміть фару . Якщо необхідно, то ж саме виконайте і з іншого фарою. Після виконання всіх необхідних робіт виконайте збірку в зворотній послідовності, одночасно з цим перевіряючи деталі на предмет дефектів і несправностей.