Як закріпити сабвуфер. Як закріпити сабуфер в машині.

Сабвуфер в автомобілі потрібен для того, щоб програвати низькі частоти. Завдяки йому звучання стає більш якісним. Також сабвуфер необхідний для мультимедійних систем, які без нього будуть просто нецікавими.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з місцем установки сабвуфера. Автомобілі в кузові "седан" є одними з найскладніших в плані установки і закріплення даного пристрою. Якщо ви просто покладіть його в багажник або закріпіть в бічну стінку, то в салон надходитимуть тільки найнижчі частоти, які в основному будуть з'являтися за рахунок вібрації кузова.
2
Оптимальним варіантом буде установка сабвуфера в задню полицю автомобіля. Для цього повністю ізолюйте багажний відсік від салону. Закрийте всі щілини, які ведуть всередину машини. Потім придбайте ДСП або фанеру, щоб зробити задню полицю більш жорсткою. Цей захід потрібна для того, щоб динаміка не трясло, коли він працюватиме на великій гучності.
3
Закріпіть сабвуфер в полку і встановіть фільтр низьких частот, налаштований на частоту 25-30 Гц, який запобіжить виходу динаміка з ладу у разі відтворення діапазону нижче своєї резонансної частоти. Також пам'ятайте, що характер звучання басів буде прямо залежати від того, наскільки заповнений багажник.
4
Для кузова типу "хетчбек" закріпити сабвуфер не складає труднощів. Між багажником і салоном кількість перешкод мінімально, тому просто закріпіть його, направивши динамік в сторону багажника. Однак і тут бувають неприємні моменти, наприклад, гучний бас з'являється тільки при відкритих дверях. Щоб виправити це, спробуйте збільшити обсяг корпусу головки. Якщо це є неможливим, то виберіть динамік меншого типорозміру. Пам'ятайте, що найчастіше сабвуфери з невеликими розмірами звучать набагато мелодичнее, ніж їхні більші аналоги.
5
Після установки і закріплення сабвуфера обов'язково перевірте його працездатність при різних режимах і громкостях. Пам'ятайте, що якісна музика в вашому автомобілі - це запорука гарного настрою та позитиву.