Як відрізнити підробку denso.

Свічки запалювання Denso входять в стандартну комплектацію багатьох іноземних автомобілів. Наприклад, автоконцерн Toyota довгі роки співпрацює саме з цим виробником. Дані свічки відрізняються своєю надійністю і якістю, тому при їх покупці важливо відрізнити оригінальну деталь від підробки.
Інструкція
1
При покупці свічок Denso зверніть увагу на упаковку, яка повинна мати бездоганне оформлення. Написи і малюнки повинні бути чіткими і не перебуває на згинах. Після візуального зовнішнього огляду відкрийте упаковку і вийміть свічку назовні. Придивіться до центрального електроду, який повинен мати чітку циліндричну форму і бути встановлений рівно по центру. Якщо дані умови не дотримані, перед вами, швидше за все, підробка.
2
Також ознакою неякісної продукції є погана обробка поверхні електрода, наявність шорсткий і інших дефектів. Бічний електрод також повинен мати рівне розташування. Гайка терміналу у підробленого вироби дуже легко знімається. Перевірте міцність закріплення стержня і ізолятора, а також обробку поверхні оправи, яка повинна мати належний вигляд.
3
Пам'ятайте, що блискучий контактний висновок - це ознака «липової» деталі. Зверніть особливу увагу на маркування, яка повинна бути яскравою і чіткою. Спробуйте зішкребти її нігтем - якщо у вас це вийшло, то перед вами чергова підробка.
4
Керамічний ізолятор у оригінальній деталі не має жодних видимих дефектів, в той час як у підробки можна виявити видимі бульбашки повітря, які будуть негативно впливати на відвід тепла. Штекер електрода має яскраво-мідний окрас і відрізняється відмінною теплопровідністю.
5
Зверніть увагу на вартість свічок - часто підробки продають за ціною, яка значно нижча за ту, що встановлює офіційний дилер. Перед походом в автомагазин дізнайтеся в інтернеті або у фахівців приблизну вартість оригінального товару. Завжди уважно ставтеся до вибору свічок запалювання для вашого авто, адже від їх якості і надійності залежить термін експлуатації транспортного засобу.