Як вивести цукор з організму. Як прибрати цукор в крові.

Звичайний цукор відноситься до вуглеводів, які містять в собі поживні речовини, що забезпечують організм необхідною енергією. Однак, в літньому віці надмірне вживання цукор а сприяє порушенню обміну жирів і призводить до підвищення концентрування холестерину, а також цукор а в крові. Все це змінює проникність стінок артерій.
Інструкція
1
Зниження рівня цукор а в крові можна досягти за допомогою коректування дієти. В першу чергу, необхідно виключити з раціону всі солодкі продукти, а також висококалорійну їжу.
2
Одну тиждень харчуйтеся без вуглеводів, щоб з організму вивести цукор . Їжте продукти, що містять білки і будь-які овочі.
3
Через тиждень введіть в меню вуглеводний полуденок. Таким чином, вранці в 8-9 годин їжте тільки фрукти. Днем в 12 годин має бути білковий обід, в 16 годин можете з'їсти булочку або трохи печива. Увечері о 19.00 з'їжте салат зі свіжих овочів з лимонним соком. Випивайте два літри води щодня.
4
Кушайте варену гречку, знежирені молочні продукти, варену рибу. Пийте зелений чай без додавання цукор а.
5
Їжте чорнослив. Антиоксиданти, які в ньому присутні, активно беруть участь в очищенні організму від цукор а і холестерину.
6
Вживайте свіжий часник і цибулю (в день по 50 грамів). Часник розріджує кров, що міститься в ньому речовину, аллицин, добре виводить шкідливі речовини, що містяться в організмі. Рекомендується з'їдати в добу по 2-3 часточки часнику.
7
Зробіть настоянку з часнику, вона допоможе очистити судини від холестеринових бляшок, а також позбавить організм від зайвого вмісту цукор а: візьміть 350 грамів часнику і два рази перекрутити їх на м'ясорубці, потім залийте отриману кашку 200 грамами спирту. Поставте настойку в темне місце на 10 днів. Потім процідіть її і приймайте по 20 крапель, попередньо розведених у молоці, кожен день по 2-3 рази за 30 хвилин до їди.
8
Одуванчик є одним з корисних рослин, яке очищає організм. При цьому використовуються свіже листя і порошок, який приготовлений з коріння кульбаби. У його свіжих листя міститься безліч корисних мікроелементів, вітамінів, а також органічних кислот. Додавайте ніжні листи в салати, перемішуючи з оливковою олією.