Як послати відео другу.

Обмін відеозаписами - ідеальний спосіб поділитися відчуттями зі своїми друзями та знайомими. Для того щоб відправити відео, ви можете скористатися одним з найпростіших варіантів.
Інструкція
1
При невеликому розмірі відео відправте його через поштову скриньку. Натисніть правою кнопкою миші на відеофайл, після чого натисніть на рядок "Властивості", де буде вказано розмір відео. На поштових серверах діє обмеження по відправці вкладень вагою до двадцяти-тридцяти мегабайт, тому потрібно переконатися що файл важить менше. Відкрийте заголовну сторінку вашого поштовика, після чого увійдіть в пошту, використовуючи логін і пароль. Створіть новий лист. Прикріпіть до тіла листа відео, яке потрібно відправити. У разі якщо відправка зазнає невдачі, використовуйте інший варіант.
2
Ви також можете скористатися можливістю завантаження файлу для перегляду онлайн за допомогою таких сервісів, як youtube.com і mediaget.com. Для цього буде потрібно реєстрація. Розглянемо завантаження відео на прикладі youtube.com. Ви можете як зареєструватися, так і створити акаунт, використовуючи свою поштову скриньку на gmail.com. Після того як ви створите профіль будь-яким з вищевказаних шляхів, ви зможете завантажити відео. По закінченню операції, скопіюйте посилання на перегляд і відправте її адресату, використовуючи поштовий ящик або систему обміну повідомлень соціальної мережі.
3
Для відправлення файлів великого розміру, а також відео, що мають велику цінність, використовуйте файлообмінники. Для відправки відео потрібно завантажити файл, попередньо його захистивши. Ви можете скористатися такими сервісами, як depositfiles.com, rapidshare.com, а також ifolder.ru. Розглянемо даний спосіб на прикладі ifolder.ru, так як даний обмінник є найбільш простим як у завантаженні, так і в скачуванні. Заархівуйте файл, попередньо виставивши пароль для розархівації. Цим ви обмежите доступ до відео для третіх осіб. Перейдіть на головну сторінку файлообмінника ifolder.ru. Скористайтеся формою для завантаження файлу. Дочекайтеся закінчення операції, після чого передайте коротку посилання на скачування адресату.