Як усунути люфт керма. Як зняти прикурювач на автомобілі ваз 2110.

Люфт керма особливо яскраво проявляється при русі на великій швидкості по прямій дорозі. Ознакою несправності служить стук при різкому повороті рульового колеса при включеному або заглушеному моторі.
Інструкція
1
Обов'язково знайдіть джерело стуку і проведіть діагностику підвіски. Після цього спробуйте підтягти рульову рейку. Постарайтеся знайти причину люфту. Для виконання даної операції вам обов'язково потрібно помічник.
2
Візьміться за кермо і почніть похитувати його в різні боки в межах люфту, одночасно з цим ваш помічник повинен уважно дивитися на карданний вал біля рейки, на кульові наконечники в рульовій тязі, на щільність з'єднання штанг, які повинні чітко заходити одна в іншу. Це необхідно для того, щоб не допустити передачу зусилля на кермо в поздовжньому напрямку при зминання передній частині автомобіля, яке може статися при аварії.
3
Люфт в рейці або черв'ячної передачі забирається за допомогою повороту регулювального гвинта. Пам'ятайте, що дана процедура здійсненна тільки в тому випадку, якщо рульова рейка не розбито. Проведіть заміну карданного валу - тільки так ви зможете усунути вільний хід в ньому. Врахуйте, що основна причина зносу даної деталі - це відсутність мастила, якою є солідол.
4
Акуратно прихопіть зварюванням місце з'єднання штанг. Люфт в сполученні даних деталей викликаний зносом гумок. Слідкуйте за тим, щоб зварювання була точковою, яка допоможе стримувати дві даних деталі при обертанні, що повністю виключить виникнення люфту. Однак даний спосіб не витримає зусилля, що виникає при ударі під час аварії.
5
Зверніть увагу на кульові наконечники, які можуть бути в розбитому стані. В даному випадку проведіть їх заміну або відремонтуйте. Після проведення робіт обов'язково перевірте, чи досягнуто позитивний результат. Пам'ятайте, що усунений люфт керма - це не тільки приємне і зручне управління автомобілем, але і більш безпечне.