Як знайти в Латвії людини. знайти людину в латвии.

В даний час існують не тільки державні спеціальні служби, що займаються пошуком зниклих людей, цією проблемою захоплені багато приватних осіб. Знайти близького людини , родича або просто давнього друга можна не тільки на території РФ, але і в Латвії, головне - знати, з чого почати.
Інструкція
1
Інформація про людей зазвичай міститься в базах даних або регістрах, число яких в Латвійській республіці становить більш 160. Врахуйте, що отримання відомостей з регістрів не безкоштовне. Причому ціна питання залежить безпосередньо від термінів виконання та обсягу інформації, необхідної здобувачеві. Кількість інформації обговорюється окремо. Вартість довідок для жителів іноземних держав вище, ніж для латвійців.
2
Складіть офіційний запит до Управління у справах громадянства і міграції Латвії, що знаходиться за адресою LV-1026, Рига, Чіекуркална 1-ша лінія, 1, корпус 3. Співробітники даного відомства мають доступ до регістру жителів Латвії і можуть надати інформацію про ім'я, прізвище жителів, їх зміну, місце проживання особи та документах, що засвідчують його особу, як юридичній особі, так і фізичним особам. З наявних баз даних Регістр жителів є найбільш значущим в Латвії і містить в собі відомості більш ніж про 3 мільйони жителів даної держави.
3
Вкажіть в своїй заяві такі дані: 1. Прізвище та ім'я особи, що запитує інформацію, а також його персональний код, тобто назва організації для юридичної особи та реєстраційний номер в Регістрі налогоплательщіков.2. Місце перебування або місце проживання інтересующегося.3. Мотивоване обґрунтування необхідності отримання даних сведеній.4. Обсяг необхідної інформаціі.5. Розшифровку підпису.
4
Отримати потрібні дані можна і за допомогою телефонних книг, що включають в себе інформацію про абонентів мережі, що дали згоду на її опублікування. Для цього достатньо зателефонувати 1188 або зайти на сайт http://www.1188.lv/user/register/. Отримання відомостей - послуга платна і доступна тільки для зареєстрованих на даному сайті користувачів.