Як поміняти масло на Опелі Вектра. Як поміняти масло у нексии.

Все автолюбителі стикаються з проблемою заміни масла, це зачіпає і власників Опеля Вектра . Дану процедуру необхідно виконувати регулярно, щоб утримувати двигун та інші вузли машини в належному технічному стані.
Інструкція
1
Для заміни масла в коробці передач підійміть передню частину автомобіля за допомогою домкрата або підйомника і зафіксуйте її. Після цього від'єднайте бризговики двигуна. Візьміть у руки чисту ганчірку і видаліть забруднення близько кришки диференціала. Не забудьте підготувати ємність, в яку буде стікати старе масло.
2
Обережно відкрутіть болти, які кріплять кришку диференціала. Слідкуйте за тим, щоб відкручування відбувалося рівномірно. Після цього злийте моторне масло в заздалегідь приготовлену ємність. За допомогою ганчірки протріть поверхні, якими стикаються кришка диференціала і коробка передач. Встановіть кришку на своє місце, попередньо поставивши нову прокладку. Ретельно закрутіть болти кріплення.
3
Опустіть автомобіль на землю і залийте нове масло в коробку передач через спеціальний отвір для установки сапуна. Для цього від'єднайте сапун, який розташований на верхній частині механізму перемикання передач. Не забудьте після завершення процедури встановити його на колишнє місце.
4
Для заміни масла у двигуні спочатку заведіть мотор і дайте маслу прогрітися. Після цього знайдіть зливну пробку, яка знаходиться в нижній частині піддона і встановіть під неї ємність. Відкрутіть пробку і дайте маслу стекти, потім витягніть масляний фільтр і проведіть його заміну. Пам'ятайте, що перед установкою нового фільтра обов'язковою умовою є заповнення його масло м.
5
Коли всі масло витече, то поверніть зливну пробку на своє місце і зробіть заливку свіжого масла. Для цього відкрутіть кришку масло наливної горловини і залийте рідину. Після чого заведіть двигун і дайте йому трохи попрацювати. Уважно огляньте фільтр і зливну пробку на предмет течі. Заглушите мотор і перевірте рівень масла, при необхідності зробіть його долівку.