Як зв'язати шарф візерунками.

Шарф - це не що інше як смуга, зшита з тканини або в'язана. Він служить для тепла або як прикраса. Вважається, що шарф придумали китайці. Археологи в 1974 році виявили поховання, яке ставилося до часу правління імператора Китаю Цинь Ши Хуан Ді. У його гробниці знайшли 7500 фігурок воїнів. У кожного воїна на шиї був пов'язаний шарф. Стародавні воїни Китаю використовували шарфи як захист від вітру і холоду. А в перекладі з давньоєврейської мови слово шарф означає «серафим, отруйна змія».
Вам знадобиться
  • гачок №4 та 250 г пряжі
Інструкція
1
Зв'язати шарф можна навіть гачком. Тим більше що візерунки гачком відрізняються від візерунків, пов'язаних спицями, так як дуже красиві з тієї та іншої сторони. Щоб зв'язати шарф, представлений на малюнку, вам знадобиться гачок №4 та 250 г пряжі. Спочатку зв'яжіть сітку з стовпчиків з накидом. Ця сітка складе основу шарфа. Потім зв'яжіть широку пишну облямівку.
2
Порядок роботи. Щоб вийшла сітка, зв'яжіть п'ятнадцять повітряних петель і додайте ще 3 петлі. Це для 1 ряду натомість стовпчики з накидом. Потім зробіть ще дві ВП, пропустіть в ланцюжку дві ВП, а тільки на третій зв'яжіть стовпчик з накидом. Таким способом в'яжіть до кінця ряду. Дві ВП, потім пропустіть дві петлі і в'яжіть стовпчик з накидом. Потім всі наступні ряди повторіть.
3
Слідкуйте, щоб стовпчики з накидом виходили над стовпчиками з накидом. Переверніть в'язання і вздовж шарфа зв'яжіть облямівку. Для цього простими стовпчиками обв'яжіть край шарфа, пров'язуючи в кожній "клітинці" три стовпчики без накиду.
4
У наступному ряду пров'яжіть стовпчики з накидом. Збільште кількість петель в два рази. Для цього з кожної петлі на попередньому ряду пров'яжіть по два стовпчики з накидом. Наступний ряд зв'яжіть так само, як і попередній. Збільште кількість петель в 2 рази. Шарф готовий.
5
Коли будете в'язати останній ряд теж стовпчиками з накидом, кількість петель збільште вже в 1,5 рази. Для цього з 2 петель попереднього ряду вив'язувати по 3 петлі. Для в'язання облямівки нитку можна брати подвійну, тоді облямівка вийде пишніше. Щоб зробити шарф пишніше, зв'яжіть облямівку з обох сторін сітки. Можна навіть взяти інший колір ниток, від цього шарф буде виглядати цікавіше.
Зверніть увагу
Відродив моду на шарфи Марчелло Мастрояні. Він просто обожнював шарфи. А ось в Радянському Союзі шарфики вважалися ознакою буржуазності, нерозумності, м'якості і носили їх тільки діти і жінки. Зараз шарф вважається наймоднішим аксесуаром.