Як зробити собі гарну фігуру. Як зробити красиву фігуру зарядка відео.

Нічого в цьому світі не дається просто так, будь-яку справу вимагає великого терпіння і роботи над собою. Тільки цілеспрямований комплекс вправ у поєднанні з правильним харчуванням, а також звичка вести здоровий спосіб життя, дасть позитивний результат у боротьбі за красиву фігуру .
Інструкція
1
Кожній людині природа дає унікальне статура, тому не варто гнатися за стандартними розмірами тіла відомих красунь. Пам'ятайте про те, що ви - особистість, і намагайтеся зробити все, щоб ваша фігура виглядала гідно.
2
Як відомо, переїдання, звичка щодня вживати в їжу солодощі та копченості призводять до появи зайвої ваги, а відповідно целюліту. Перегляньте свій раціон харчування, якщо проблема зайвих кілограмів вас стосується, постарайтеся скласти щоденний раціон харчування таким чином, щоб у ньому було менше калорійної їжі, а більше овочів і фруктів.
3
Слідкуйте за тим, щоб ваша гормональна система не давала збоїв. Порадившись з досвідченим фахівцем, приймайте біологічно активні добавки, мінерали, вітаміни і мікроелементи, необхідні для правильного функціонування організму.
4
Рухова активність є однією з основних частин роботи над фігурою. Починати можна з звичайної зарядки, навіть вона здатна покласти старт серйозних тренувань в майбутньому. Дуже корисно освоїти методику правильного дихання в поєднанні з фізичними вправами.
5
Жінкам, чия рухова активність в силу будь-яких причин є низькою, варто придбати книгу американської письменниці Грір Чайлдерс. Її методика, заснована на дихальних вправах, називається «Бодіфлекс». Гімнастика, пропонована американкою, носить оздоровчий характер. Якщо виконувати її щодня, а комплекс вправ займає всього лише 15 хвилин, то це допоможе зміцненню м'язів стегон, поліпшенню рухливості суглобів, сухожиль і м'язів. Програма таких вправ у поєднанні з глибоким диханням складається з 12 вправ, ефективність її перевірена роками.
6
Слідкуйте за станом свого здоров'я, намагайтеся більше дихати свіжим повітрям, частіше виїжджати на природу, відвідувати в зимовий час басейн, брати участь у спортивних заходах.
7
Не забувайте про ваш психо-емоційному стані. Намагайтеся свої думки направляти в позитивне русло. Більше читайте, розвивайтеся, все це убезпечить вас від такої хвороби, як депресія, і проблема зайвої ваги вас не торкнеться.