Як зробити щоки більше.

Чим людина стає старше, тим більше шкіра втрачає тонус. Повні і пружні щоки можуть стати запалими або обвислими. В такому випадку причиною є зайва худоба, яка викликана неправильним харчуванням, а також низькокалорійними дієтами. Повернути щоках здорові округлі обриси можна за допомогою сучасної косметології та хірургії.
Інструкція
1
Зробити щоки товщі можна за допомогою ліполіфтінга, імплантації та армування шкіри спеціальними нитками. Це основні засоби естетичної хірургії, які можуть збільшити не тільки обсяг щік, а й скул.
2
Ліполіфтінг являє собою трансплантацію власної жирової тканини. Він проводиться за допомогою спеціальних мікроін'єкцій, які вводяться в область щоки . При цьому тканина для ін'єкцій береться тільки із зон надлишкового відкладення жиру (живота, сідниць), а потім піддається обробці. Перевагою ліполіфтінга перед іншими процедурами є хороше ємство організмом власної жирової тканини. Тому вона не викликає алергічних реакцій або відторгнення організмом. Після процедури ліполіфтінга на вашому обличчі не залишиться шрамів, а організм прийде в норму вже через 3-4 дня.
3
Імплантація допоможе вам скорегувати форму щік або скул, додати їм необхідний обсяг. В цьому випадку імплантант виробляється з твердого силікону. Для його введення робиться надріз щоки , з її внутрішнього боку чи під нижнім століттям. Потім імплантант прикріплюється до кістки або до м'якої тканини. Ризик даної операції пов'язаний з можливим зміщенням імплантату, виникненням інфекції, а також з реакцією відторгнення. Щоки перший час будуть набрякати. Період відновлення триватиме більше місяця.
4
Також зробити щоки товщі можна за допомогою біоніті, золотих ниток або ниток АРТОS. Такі нитки фіксують шкіру до кістки, а завдяки цьому решта ділянок особи опиняються как-будто в «підвішеному» стані.
5
Золоті нитки утворюють певну сіточку на щоці, а навколо неї утворюються колагенові волокна. В свою чергу, колаген надає шкірі щільність і пружність. Ризик ускладнень після цієї операції зводиться до мінімуму. Період відновлення становить приблизно 7 днів.
6
Існує і альтернатива операційної корекції обличчя - це контурна пластика. Препарати-філери, які зроблені на основі гіалуронової кислоти, вводяться в поверхневі, а також глибокі шари шкіри. При цьому процедура виконується досить швидко - близько 30 хвилин. Результат після контурної пластики зберігається впродовж 6-12 місяців.