Як поміняти місцями шари в Photoshop. Як у фотошопі перемістити шар на задній план.

Переміщення шарів - одна з базових операцій, необхідна при роботі з більшістю файлів в Photoshop. Існує, як мінімум, три способи поміняти місцями верстви в цьому графічному редакторі.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл з декількома шарами.
Інструкція
1
Самий очевидний спосіб змінити порядок шарів в документі, відкритому в Photoshop, полягає в тому, щоб перетягнути шар на нову позицію за допомогою мишки. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по шару, який хочете перемістити, в палітрі шарів і, не відпускаючи лівої кнопки, перетягніть шар на нове місце. Якщо вам потрібно перемістити одночасно декілька шарів, виділіть їх, затиснувши клавішу Ctrl, і перемістіть мишкою.
2
Перетягування верств мишкою досить зручно і наочно, але підходить не для всіх випадків. Якщо на самому верху в палітрі шарів вашого документа знаходиться не шар, а група, для того щоб помістити один з нижніх шарів вище цієї групи, доведеться скористатися командами з групи Arrange ("Упорядкувати") меню Layer («Шар»). Для того щоб перемістити виділений шар на самий верх, використовуйте команду Bring to Front («Перенести на передній план»). Команда Bring Forward («Перемістити вперед») перемістить виділений шар на одну позицію вгору. Як можна здогадатися, команда Send Backward («Відправити назад») відправить виділений шар на одну позицію вниз, а команда Send to Back («Відправити на задній план») перемістить виділений шар або кілька шарів на саму нижню позицію в палітрі слоев.Еслі вам потрібно змінити порядок проходження шарів на протилежний, виділіть ці верстви і застосуйте команду Reverse («Зворотний»).
3
Якщо при роботі в графічних редакторах ви звикли користуватися клавіатурними поєднаннями, для переміщення виділеного шару на передній план застосуєте гарячі клавіші Shift + Ctrl +]. Для того щоб підняти шар на одну позицію вгору, натисніть сполучення Ctrl +]. Комбінація Ctrl + [опустить виділений шар на одну позицію, а поєднання Shift + Ctrl + [потягне шар, з яким ви працюєте, на саму нижню позіцію.Прі допомогою цих клавіатурних скорочень можна переміщати не тільки верстви, а й групи шарів.