Як розібрати бритву braun.

Далеко не до кожної бритві додається інструкція російською мовою, іноді в інструкції просто відсутній дані про те, як можна розібрати бритву . Бритви фірми braun не виняток. Більшість бритв не мають перекидного перемикача мережевої напруги. На необхідну напругу перемикають поворотом колодки мережі стартерні обмотки, підключення живлячої напруги відбувається за допомогою відповідного затиску залежно від напруги мережі.
Інструкція
1
Різні моделі бритв braun можуть мати відмінності в схемі помехоподавляющих фільтрів. В однієї моделі кожна стартерная подушка має 3 виведення, в іншої - 4. Бритва braun має в роз'ємному пластмасовому корпусі колекторний електродвигун, перемикач напруги, який комутує обмотки котушок, а також вимикач і перемикач висувних ножів для стрижки.
2
Верхня частина корпусу має ріжучу головку з плаваючими ножами, в яких обертаються рухливі ножі. Головка зверху закрита ковпачком, відкидна головка є ріжучої. Під час натискання на фіксатор головка відкидається пружиною, яка вмонтована в петлю ріжучої головки.
3
Все рухливі ножі приводяться в рух колесами, забезпеченими поводками, і знаходяться в зчепленні з ведучою шестірнею, яка знаходиться на валу двигуна. Стриже ножі приводяться в рух ексцентриком зубчастого колеса.
4
Перш ніж розібрати бритву braun, необхідно відключити від мережі вилку або витягнути батарейки. Після цього вийняти з бритви колодку. Потім розкрити бритву , знявши режущую головку для гоління і ножі для стрижки, вийняти пружину, яка кріпить ножі і стягує половинки корпусу. Після цього потрібно відвернути гвинти всередині підстави, а також гвинт кріплення. Вимикач ставиться у вимкнений положення. В бритві вимірюють напругу вольтметром змінного струму в точках з'єднання дроселя.
5
Вимикач бритви перевіряють омметром, виймають колодку і підключають щуп до точки з'єднання вимикача з дроселем. Щоб зняти котушку, потрібно вийняти з основи заглушки і відвернути знаходяться під ними гвинти. З електродвигуна знімають підставу, зубчасті колеса, регулювальні шайби. Потім піднімають пружини держателів, відвівши їх в сторону за вусики. Після цього можна вийняти щітки, відвернути гвинти і кріплення статора до станини зняти разом з якорем.
6
За другою діагоналі розташовані ще 2 гвинта, які слід відкрутити, зняти з котушки статор, а потім і саму котушку.
Зверніть увагу
Коли ріже частина сильно зношується, можна замінити ножі. Бритва має властивість погано голити, якщо рухливі ножі не прилягають досить щільно до нерухомих ножам.
Корисна порада
При перевірці електричних ланцюгів бритви вольтметром, необхідно користуватися щупами з ізоляцією, інакше перед підключенням щупа до точки бритву потрібно відключати від мережі.