Як пов'язати дитячий шарф спицями. Дитячий шарфик спицями.

З настанням холодів так цікаво дивитися на забавних малюків, одягнених в різнокольорові комбінезони та теплі головні убори з шарфами. Дітки виглядають ще більш зворушливо, коли на них надіті незвичайні шапки, наприклад, з барвистими помпонами або з вушками звіряток - зайчиків, мишуток і т.д. Не менш цікаво виглядають яскраві дитячі шарфики, які можна пов'язати для свого малюка самостійно.
Вам знадобиться
  • - спиці;
  • - пряжа кольорів веселки.
Інструкція
1
Для шарфа підійде гладка м'яка пряжа, наприклад, альпака. Небажано використовувати такі нитки, як мохер, незважаючи на те, що виріб виглядає дуже красиво. Це пояснюється тим, що довгі волокна пряжі будуть причиною для неспокою малюка, стаючи подразником шкіри обличчя.
2
Дуже красиво виглядає шарф «Райдужний», причому яскравих кольорів, але тільки не неонових відтінків, інакше така пряжа може містити небезпечні для малюка барвники. Для вироби знадобиться по одному моточків пряжі однакової фактури всіх кольорів веселки - червоного, оранжевого, жовтого, зеленого, блакитного, синього, фіолетового. Їх послідовність дуже легко запам'ятати, якщо застосувати правило мнемоніки - тоді в пам'яті залишиться порядок кольорів за першими літерами слів: «Кожен Мисливець Бажає Знати Де Сидить Фазан».
3
Чим тонше буде в'язка, тим акуратніше вона виглядатиме, а виріб за зовнішнім виглядом буде наближене до фабричного. На тонкі спиці наберіть 40 петель і перший ряд пров'яжіть за схемою "1 петля лицьова, 1 петля виворітна". Другий і наступні ряди в'яжіть по малюнку. Це буде звичайна гумка 1х1. Можна дещо видозмінити її - тоді потрібно буде провязивать лицьову петлю разом з петлею попереднього ряду. В цьому випадку гумка вийде ідеальною навіть при мінімальному досвіді в'язання.
4
Перш ніж в'язати, визначитеся, якої ширини будуть кольорові смужки шарфика. Їх можна буде зробити широкими (по 20-30 рядів) або зовсім вузькими (по 4-5 рядів). Оптимальний варіант, при якому кольорові «райдужки» складають до 15 рядів. Під час роботи не забувайте дотримуватися послідовність кольорів, відповідну веселці.
5
Для дитини немає необхідності в'язати дуже довгий шарф - достатньо 120 см. Після закінчення в'язки закрийте петлі і зробіть на кінцях шарфика кисті в тій же послідовності колірної гами. Кожну кисть краще зробити з 3-5 ниток, складених навпіл, причому довжиною не більше 5-7 см. Щоб вийшов повний гарнітур, додатково можна зв'язати такі ж рукавиці і шапочку. Особливо цікаво виглядає шапка-ковпак, прикрашена різнокольоровим помпоном.
Зверніть увагу
Для дитячого шарфика не використовуйте пряжу з довгими волокнами.