Як обставити кімнату по фен-шую. правильна обстановка в кімнаті.

Фен-шуй - чудесна наука, що дозволяє гармонізувати навколишній простір і з максимальною користю використовувати доброчинні потоки енергії. Щоб обставити кімнату по фен- шую , необхідно звернути увагу на розташування вікон і дверей, придбати нову і красиву меблі.
Інструкція
1
Перш ніж міняти інтер'єр кімнати, звільнитеся від усього зайвого. Переберіть шафи і викиньте непотрібні речі. Як визначити, що річ не потрібна? Згадайте, коли ви останній раз одягали лежить в шафі светр або штани. Рік, два, десять років тому? Якщо річ лежить без діла більше п'яти років - розлучайтеся з нею без жалю. Пошарпані джинси можете викинути. А ось цілі речі виперіть, щоб очистити їх від вашої енергетики, і віддайте в благодійну організацію, що допомагає бідним і бездомним людям.
2
Старі дивани і ліжка, на яких спали ваші батьки, бабусі і дідусі або взагалі чужі люди, теж рекомендується викинути. Особливо небажано використовувати меблі, яку використовував тяжкохворий або померлий чоловік. Це може негативно позначитися на вашому самопочутті і стані здоров'я. Постарайтеся придбати нову і якісну меблі. Дуже важливо, щоб вона була зручною і викликала у вас позитивні емоції.
3
Після того, як ви позбудетеся від непотрібних речей і старих меблів, ретельно вимийте підлоги, вікна і протріть пил на шафах. Можливо, ви запланували не тільки перестановку в кімнаті, але і ремонт. При зміні підлог позбудьтеся від будівельного сміття і пилу. Будівельники нерідко залишають сміття під підлогами. А вам потім доводиться дихати будівельним пилом, що викликає алергію та інші захворювання.
4
Шпалери для кімнати вибирайте світлих тонів. Подбайте і про хороше освітлення житлового простору. У центрі кімнати повісьте кришталеву люстру. У робочій зоні зробіть додаткові світильники. Всі лампочки в люстрі повинні бути робітниками.
5
Ліжко розташовуйте так, щоб вона не знаходилася навпроти дверей. Над ліжком не повинно бути балок, шаф та інших нависають предметів. Вони можуть становити небезпеку для вашого життя або несприятливо позначитися на якості сну. Стіл розмістите в добре освітленому місці, боком до вікна. Не рекомендується сидіти за столом спиною до дверей і ставити його напроти дверей.
6
Використовуйте достатню кількість шаф і комодів, щоб усі предмети в кімнаті були прибрані. Але не прагніть змусити весь простір кімнати по максимуму, адже вам потрібно в ній ще вільно пересуватися.