Як підключити канали на комп'ютері.

Персональні комп'ютери зараз можна зустріти практично в будь-якій квартирі. Їх використовують для відпочинку і роботи, для спілкування та ігор, для перегляду відео та прослуховування музики. Комп'ютер також можна легко перетворити на телевізор з функціями запису програм за розкладом, переглядаючи будь-які доступні канали .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - тв-тюнер.
Інструкція
1
Придбайте тв-тюнер для комп'ютера. Вони поділяються на два основних види: залежні від комп'ютера і автономні. Звичайно, набагато зручніше мати самостійний тв-тюнер - вам не буде потрібно включати комп'ютер кожен раз, коли ви захочете подивитися телевізор. Проте коштують вони зазвичай дорожче.
2
Підключіть тв-тюнер до комп'ютера, діючи згідно інструкції, що додається. Якщо ви придбали внутрішній тв-тюнер у вигляді плати, вам знадобиться розкрити системний блок і встановити плату в один з PCI-слотів. Якщо тв-тюнер зовнішній, скористайтеся кабелем підключення (він також йде в комплекті). Також варто враховувати той факт, що внутрішні апарати не займають зайвого місця, і легко встановлюються в системний блок персонального комп'ютера.
3
Увімкніть комп'ютер і встановіть драйвера на тв-тюнер з диска. Разом з драйверами в операційну систему встановиться спеціальна програма, виконана у вигляді віртуального телевізора. За допомогою цієї програми ви будете переглядати телевізійні канали .
4
Запустіть програму тв-тюнера і включіть автопошук каналів. Коли пошук завершиться, розмістіть всі програми в зручному вам порядку і дайте їм назви. Виведіть передавач для пульта на стіл і дивитеся телевізор прямо на комп'ютері. Ви можете задати розклад, згідно з яким віртуальний телевізор буде включатися, і вести запис обраних передач протягом зазначеного часу. Потім ви можете переглянути запис у зручний для вас час.
5
В цілому можна сказати, що ТБ-тюнер дуже корисний на комп'ютері, так як можна в режимі реального часу дивитися сотні каналів, записувати різні відеозаписи та багато іншого. Також варто відзначити, що до ТВ-тюнера можна підключати велику кількість різних антен, які дозволяють без проблем переглядати як російські, так і зарубіжні канали .