Як відремонтувати блок живлення для ноутбука. Як відремонтувати штекер шнур живлення ра-1900-24.

Проблеми з харчуванням у ноутбука бувають досить часто. Найчастіше зустрічаються такі варіанти несправностей: блок харчування просто згорів, він відключається при нагріванні і великому навантаженні, погано працює шнур від блок а харчування до комп'ютера. Щоб не звертатися в сервісний центр, необхідно знати, як самостійно можна відремонтувати блок харчування для ноутбука .
Вам знадобиться
  • -Провід;
  • -роз'єм;
  • -штекер від блоку живлення;
  • -ізолента;
  • -паяльнік;
  • -Блок харчування для ноутбука.
Інструкція
1
Якщо проблема в проводі від блок а харчування до вилки, то: - розкрийте блок харчування , навіть якщо ви будите намагатися зробити це акуратно, все одно зовнішній вигляд його буде, незначно зіпсований, так він не прикручується, а просто склеюється, потім від'єднайте старий провід; - купіть новий провід разом з роз'ємом і правильно підключіть до блок у харчування , так як був приєднаний старий провід і акуратно замотайте блок харчування ізолентою, щоб він не розвалився в майбутньому.
2
Якщо проблема в штекері, який йде від адаптера харчування до ноутбука: - купіть 2 розбірних штекера (придбати можна майже в будь-якому промтоварному магазині). Скрутіть по різьбі з штекерів пластикові чехольчики і з них дістаньте серцевину; - очистіть проводки вашого шнура і прикріпіть їх потрібним клем до штекера. Припаяйте паяльником, для кращої стійкості.
3
Заізолюйте ділянку ремонту ізолентою, накрутіть на місце чохольчик від штекера. Якщо це не допомагає вам відремонтувати блок харчування , значить, його, швидше за все, полагодити вже не вдасться. Вам доведеться купити новий адаптер харчування , і якщо причина поломки була саме перегрів, то тоді вам необхідно купити адаптер харчування з більшою потужністю і з хорошим напругою, ніж у вас був. Можливо, ваш старий блок харчування був слабким для вашого ноутбука . Чим більше запас потужності, тим менше гріється блок харчування .
Зверніть увагу
Неякісний ремонт в підсумку може призвести до значного порушення електроживлення і це в свою чергу може привести до більш серйозного пошкодження ноутбука. У разі неможливості визначити поломку блоку живлення самостійно, зверніться до фахівців у сервісний центр.
Корисна порада
Не допускайте перегинів проводів, механічного порушення ланцюга, великого нагріву мережевого адаптера, що не скручуйте сильно провід блоку живлення і акуратно складайте його в сумку для ноутбука.