Як підключити стару клавіатуру. Як під'єднати стару камеру до комп'ютера.

Не досі встигли поміняти свої комп'ютери на більш сучасні стаціонарні або на невеликі та зручні ноутбуки, де клавіатура вже вбудована в апарат. А можливо, ваша нова клавіатура несподівано вийшла з ладу, а робота не терпить зволікань. Але вихід завжди є, адже можна приєднати стареньку «клаву» до нового чи старого комп'ютера. Ось тільки як це зробити?
Вам знадобиться
  • - клавіатура зі старим роз'ємом;
  • - клавіатура з USB роз'ємом;
  • - керівництво користувача ПК;
  • - стаціонарний комп'ютер;
  • - перехідник з PS/2 на USB;
  • -компакт-диск з драйверам для клавіатури (звичайно йде в комплекті з клавіатурою).
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер, інакше він не побачить нову клавіатуру . Підключіть клавіатуру з старим роз'ємом в порт PS/2 (якого на сучасних платах може і ні). Порт PS/2 є як для комп'ютерної миші, так і для клавіатури і відрізняється він кольором. Для комп'ютерної миші роз'єм зелений, для клавіатури роз'єм фіолетовий. На роз'ємі, який йде від клавіатури, його ще часто називають «папа», є штирі. А на роз'ємі, який знаходиться на комп'ютері, його зазвичай називають «мама», є спеціальні отвори, куди ці штирі при правильному попаданні заходять без всяких зусиль. Колір цих роз'ємів також однаковий, тому переплутати практично не можливо.
2
Підключіть клавіатуру зі старим роз'ємом за допомогою перехідника в порт USB (за допомогою спеціального перехідника). Для цього необхідно купити перехідник з PS/2 на USB, потім підключіть його до гнізда на клавіатурі і вставте у вільний USB порт вашого комп'ютера.
3
Увімкніть комп'ютер, після чого комп'ютер повинен виявити вашу клавіатуру . Встановіть драйвера, які йдуть в комплекті з клавіатурою на компакт-диску. Якщо до цього у вас була інша клавіатура, необхідно видалити старі драйвера.
4
Налаштуйте клавіатуру в BIOS, в опції USB Keyboard Support, яка відповідає за правильну роботу USB миші, з положення Disabled потрібно поставити в положення Enabled, потім збережіть свої зміни і перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
Один істотний недолік старих клавіатур полягає в тому, що вони не можуть бути від'єднані або підключені в режимі роботи Windows.
Корисна порада
Ні в якому разі не купуйте клавіатуру, заздалегідь не діставши її з упаковки і не спробувавши на ній попечатать. Вам, можливо, доведеться кілька років працювати з даною клавіатурою, тому клавіші не повинні ходити ні надто жорстко, ні занадто вільно.