Як змити фарбу з волосся господарським милом. Як змити фарбу з волосся народними засобами.

За часів наших прабабусь і бабусь господарське мило було кращим засобом для миття волосся , напевно, тому що було єдиним. Багато жінок могли тоді похвалитися густими, сильними і блискучими волосся ами. Не варто забувати про те, що і мило в той час було іншим, і екологія була краще, ніж зараз, і волосся и жінки не нарощували і не фарбували, мили раз на тиждень, обов'язково обполіскуючи для краси відварами трав або розведеним оцтом.
Інструкція
1
У наші дні господарське мило використовується деякими представницями прекрасної статі, як домашнє засіб зняти з волосся хімічну фарбу. Пам'ятайте, що будь фарбування порушує, в тій чи іншій мірі, структуру локонів, тому фарбуйте волосся и, по можливості, в перукарні.
2
Змінюючи колір шевелюри будинку, ретельно виконуйте вказівки інструкції, що додається до фарби, і будьте готові до того, що колір може вийти не той, про який ви мрієте. Зокрема, це стосується тих дівчат, чиї волосся и були раніше пофарбовані стійкими барвниками, хною або були обесцвечени.
3
При невдалому фарбуванні спробуйте змити фарбу з волосся за допомогою господарського мила. Незважаючи на те, що воно сушить волосся и, його високо концентрований лужний склад дозволяє вимивати штучний пігмент зі структури локонів за кілька застосувань.
4
Використовуйте господарське мило для змивки кольору з волосся наступним чином. Вимийте голову звичайним способом. Після цього рясно намильте волосся и милом . Залиште піну на шевелюрі на 3-4 хвилини, після чого ретельно змийте її водою. Уже з першого разу фарба почне поступово сходити.
5
Зробіть за один раз декілька подібних процедур (3-4), якщо невдалий колір занадто темний. Після цього сполосніть волосся и слабким розчином оцту, щоб відновити їх блиск. Зволожите локони захисним незмивною кремом.
6
Не дивуйтеся, якщо після такої процедури змивки кольору ваша шевелюра стане тьмяною і сухий. Господарське мило впливає агресивно на структуру волосся а, руйнуючи його захисний ліпідний шар, висушуючи його зсередини. Лусочки волосся а залишаються при цьому у відкритому стані, що надає волосся ам недоглянутий вигляд.
7
Ретельно доглядайте за волосся ами після використання господарського мила. Відмінно відновлюють структуру пошкодженого локонів щоденні кефірів маски або теплі масляні обгортання. Ці кошти не тільки зволожують і живлять, але також поступово витягають штучні колірні пігменти з волосся а, повертаючи їм натуральний колір, природний блиск і силу.
8
Використовуйте бальзам-ополіскувач після кожного миття. Також наносите на вологе волосся и незмивний крем, щоб захистити їх від додаткового пересушування після використання господарського мила.