Як отримати дисконтну карту в магазині.

Дисконтна карта магазину - документ, що гарантує покупцю при дотриманні умов його використання, отримання певних знижок. Для покупця володіння дисконтною карткою стає цивілізованим способом економії при купівлі товарів в окремому магазині чи торгової мережі. Для магазину дисконт - один з ефективних способів залучення покупців. Отримати дисконтну карту досить легко.
Інструкція
1
Дисконтні картки випускаються декількох видів і мають розміри, зручні для того, щоб зберігати їх в гаманці. Деякі дисконтні картки являють собою звичайну або ламіновану паперову карту, на якій вказано розмір знижки, інші забезпечені штрих-кодом, чіпом або магнітною смугою, як банківські картки. Щоб отримати дисконтну карту, перед покупкою або оплатою товару поцікавтеся у продавців-консультантів або касира про умови її отримання в даному торговельному підприємстві.
2
Є магазини, де дисконтну карту з фіксованим відсотком знижки можна просто придбати у касира. Зазвичай в цьому випадку вам запропонують заповнити анкету покупця, і ви будете внесені в базу даних цього магазину або торговельної мережі. При вашій згоді вам будуть розсилатися рекламні матеріали та оповіщення про різні акції, що проводяться.
3
У деяких магазинах дисконтна карта видається лише після того, як ви зробили одноразову покупку і придбали товарів на певну суму. Зазвичай вона не дуже велика і може скласти кілька тисяч. У деяких торгових точках, щоб набрати необхідну суму, ви можете зробити кілька покупок в різний час і отримати дисконтну карту після пред'явлення чеків, що підтверджують ваші покупки.
4
Магазини практикують накопичувальні дисконтні карти, що дають вам право збільшити відсоток знижки після того, як сума всіх ваших покупок перевищить певну величину, встановлену торговою мережею. Таких знижкових етапів може бути декілька. Зазвичай більше 15% знижки на товар вам отримати вже не вдасться, але ж і це дозволить вам отримати значну економію і практично безкоштовно отримувати кожну сьому річ.
5
Іноді дисконтну карту можна отримати під час проведення рекламної акції, присвяченій відкриттю або чергової річниці діяльності магазину. В цьому випадку ви отримаєте її без всяких попередніх умов.
Корисна порада
Не забувайте пред'являти свою дисконтну карту до того, як оплатіть покупку, щоб ваша знижка була врахована касиром.