Як відрегулювати запалювання на УАЗі. Як виставити запалювання на УАЗі відео.

Регулювання безконтактної системи запалювання на автомобілях УАЗ повинна проводитися з високою точністю. Допустимі помилки при установці запалювання призводять до збільшення витрати палива і зменшення потужності двигуна.
Інструкція
1
Встановіть автомобіль на рівну горизонтальну площадку і загальмуєте стоянковим гальмом. Поршень першого циліндра встановіть в положенні верхньої мертвої точки. При цьому повинні поєднатися отвори М3 (5 градусів до ВМТ) на шківі коленвала і штифт на кришці розподільних шестерень.
2
Зніміть пластмасову кришку з корпусу датчика-розподільника. Переконайтеся, щоб електрод бігунка стояв строго напроти виведення на кришці. Цей висновок промаркований цифрою 1 і призначений для проводу свічки першого циліндра.
3
Болтом зі вставленим в нього покажчиком притягну пластину октан-коректора датчика-розподільника до корпусу приводу. При цьому покажчик повинен збігатися з центральним розподілом шкали октан-коректора.
4
Ослабьте болт кріплення пластини октан-коректора до датчика-розподільника. Утримуючи бігунок для усунення зазорів в приводі, акуратно повертайте корпус до тих пір, поки червона лінія мітки на роторі і вістря пелюстки на статорі не сумісний в одну лінію. Затягніть болт кріплення пластини октан-коректора на датчику-розподільника.
5
Поставте кришку датчика-розподільника. Перевірте правильність установки проводів запалювання до свічок відповідно до порядку роботи циліндрів (1-2-4-3), вважаючи проти годинникової стрілки.
6
Прогрійте двигун до температури 80 градусів. Розженетеся на прямій передачі до швидкості 40 км/год. Різко натисніть на педаль акселератора, давши автомобілю максимальний розгін. Ознака незначною короткочасною детонації до моменту набору швидкості 55-60 км/год вкаже на правильність установки моменту запалювання.
7
Якщо при тестовому заїзді виникла сильна детонація, корпус датчика-розподільника поверніть за шкалою октан-коректора на 1 розподіл проти годинникової стрілки. При повній відсутності детонації, поверніть датчик на 1 розподіл за годинниковою стрілкою.