Як розвинути пальці рук. Як розвивати кисті рук.

Розвитку пальців рук мало хто приділяє достатньо уваги. Між тим, розвиток спритності, гнучкості і сили пальців сприятливо позначається не тільки на спортивних показниках, але і покращує роботу мозку. При регулярних заняттях вдосконалюється пам'ять, увагу і мислення. Тренування пальців рук можлива як за допомогою спеціальних пристосувань, так і без них.
Інструкція
1
Сила пальців рук розвивається вправами з кистьовими еспандерами. Вони можуть бути металевими і гумовими. Стискати і розтискати еспандер до почуття втоми. Зробіть три підходи з перервою для відпочинку в 3-5 хвилин. Корисно виконувати віджимання на пальцях в упорі лежачи. Можна підкидати мішечок з піском або металева кулька і ловити його пальцями.
2
Чіпкість пальців рук тренується вправами на перекладині і утриманням важкого предмета пальцями. Вісіте на перекладині до тих пір, поки пальці рук і. У міру звикання збільшуйте вагу диска.
3
Для розвитку спритності рекомендується придбати нефритові кулі із зарубками, магнітні або металеві кулі. Обертайте спочатку дві кулі в рук е за годинниковою стрілкою і проти неї. Намагайтеся, щоб кулі не стикалися між собою. Коли вони будуть обертатися легко, додайте третій кулю. Вищий пілотаж - одночасне обертання чотирьох куль.
4
Тренування гнучкості допомагає не тільки збільшити рухливість пальців рук , але і зняти з кистей напругу. Зігніть праву кисть, обхопіть великий палець правої кисті лівої рук ой і тягніть у напрямку до внутрішньої сторони передпліччя. Потім розігніть кисть і потягніть великий палець в протилежну сторону, до зовнішньої сторони передпліччя. Повторіть вправу для великого пальця лівої рук і.
5
Потягніть мізинець правої рук і до подушечки великого пальця, натискаючи зверху лівої рук ой. Послідовно тягніть безіменний, середній і вказівний палець. Потім розтягніть пальці у напрямку до тильної частини кисті. Зробіть те ж саме для лівої рук і. Припиняйте вправу при появі сильного болю. Розвивайте гнучкість пальців поступово.