Як скласти заяву про повернення товару. Як скласти заяву для повернення листа.

Відповідно до законодавства, у разі виявлення дефекту або недоліків товара ви можете звернутися до продавця з вимогою про поверненні грошових коштів, сплачених за даний товар. Воно повинно бути викладено письмово у формі заяви, продавець зобов'язаний задовольнити його протягом 10 днів з дня подачі.
Інструкція
1
Врахуйте те, що існує перелік товарів, які ви не зможете повернути в магазин. До них належать предмети особистої гігієни, білизна, вироби з дорогоцінних металів, оздоблювальні матеріали і ще деякі види товарів. Якщо придбане виріб в цей список не входить, то почніть складати заяву . До його форми і змісту особливих вимог не пред'являється, але існують деякі правила написання, яких слід дотримуватися.
2
В адресній частині заяви вкажіть найменування компанії-продавця, його адреса. Напишіть, від кого заяву : своє прізвище, ім'я та по батькові, адреса проживання, паспортні дані та контактні телефони.
3
У вступі вкажіть де, коли і за яку суму був придбаний товар, дайте його повне найменування, вкажіть марку або артикул, кількість одиниць товара . Якщо мається чек, то згадайте його як підтвердження факту покупки.
4
Викладіть свої претензії до товару, перерахуйте виявлені недоліки. При цьому ви можете послатися на ст.4 Закону РФ «Про захист прав споживачів» від 07.02.92г. № 2300-1, яка зобов'язує продавця передавати споживачам товар, якість якого відповідає умовам договору або вимогам встановлених стандартів.
5
В заключній частині відзначте, що на підставі вищевикладеного ви просите розірвати з вами договір про купівлю-продаж і повернути вам гроші за покупку в сумі, сплаченої за товар. Не забудьте вказати, в якій формі вам має бути перерахована сума повернення: реквізити вашого банківського рахунку, поштову адресу для грошового переказу поштою або готівкою.
6
Врахуйте, що якщо потрібно експертиза несправності товара , то протягом гарантійного строку її зобов'язаний оплатити продавець. Якщо гарантійний термін закінчився, то покупцеві необхідно звернутися до незалежних експертів і оплатити експертизу самостійно. Витрати вам будуть повернуті за рішенням суду, якщо воно буде на вашу користь.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bcmDtoJa4Gs
Зверніть увагу
У разі придбання товару, якість якого не відповідає заявленому, покупець має право від нього відмовитися і вимагати повернення грошової суми. Якщо товар не входить в число затверджених як і підлягають поверненню товарів, покупець має право звернутися до продавця з вимогою про повернення та отриманні назад сплачених грошей. Заява на повернення товару складається в простій письмовій формі з обов'язковим зазначенням таких пунктів
Корисна порада
Заява краще оформити в письмовому вигляді (зразок заяви наводиться нижче) у двох примірниках, один з яких необхідно вручити продавцеві, а на другому екземплярі попросити поставити його позначку про приймання заяви та яку повертатимуть пари взуття. Вимога про повернення грошей, також як і вимога про обмін товару, краще оформляти письмово, бо закон містить вказівку на триденний термін (з дня повернення товару та отримання вимоги про повернення грошових коштів, сплачених за товар) задоволення його ...
Якщо ви купили неякісну річ і виявили недоліки, ви можете написати заяву на повернення грошей, докласти чек, і з цією заявою попрямувати в магазин, що продав вам товар.
Інструкція
1
Дізнайтеся організаційно-правову форму магазину, який продав вам товар, ім'я, прізвище та посаду людини, її очолює. Цю інформацію можна знайти на дошці оголошень в магазині. Від свого імені напишіть заяву на ім'я директора, повністю вкажіть своє ім'я, по батькові та прізвище, залиште координати і засоби зв'язку, включаючи мобільний телефон, e-mail, icq та інше.
2
Далі опишіть ситуацію, в зв'язку з якою ви звертаєтеся в магазин з проханням повернути гроші. Напишіть, що саме ви придбали, коли сталася покупка, пошліться на номер чека (його обов'язково додати до заяви, на всякий випадок залиште собі копію). Напишіть, яку суму ви сплатили за товар. Факт оплати є підтвердженням виконання ваших зобов'язань перед продає організацією.
3
У наступному абзаці детально опишіть недоліки купленого товару, які були виявлені протягом гарантійного строку. Там же процитуйте статтю 4 Закону Російської Федерації «Про захист прав споживачів», згідно з якою продавець зобов'язаний передати товар в належному вигляді.
4
На підставі того, що продавець порушив свої зобов'язання перед вами, укладіть, що ви вправі відмовитися від виконання договору купівлі-продажу (покупка товару в магазині є саме цим,) і вимагаєте повернення грошової суми, яку ви сплатили за товар . Відзначте, що це право випливає зі статті 18 Закону «Про захист прав споживачів» та пункту 3 статті 503 Цивільного Кодексу, і ви можете пред'явити його протягом гарантійного терміну.
5
У висновку напишіть, що відповідно до вищевикладеними фактами, ви відмовляєтеся від неякісного товару і просите протягом 10 днів відшкодувати вам збитки в сумі, витраченої на придбання. Пропишіть суму цифрами і прописом.
6
Магазин зобов'язаний повернути вам гроші протягом 10 днів з моменту отримання листа, тому переконайтеся, що лист вручено керівництву магазину. Якщо продавець відмовляється повернути гроші, посилаючись на те, що в момент покупки все було в порядку, вимагайте проведення незалежної експертизи. Пам'ятайте, що при виявленні дефектів під час гарантійного терміну, експертиза проводиться за рахунок продавця.