Як побачити сатурн.

Сатурн являє собою одну з планет нашої сонячної системи. Його головною відмінністю від інших зірок є так зване кільце, що складається з безлічі каменів і метеоритів. Сатурн можна побачити із Землі, якщо використовувати певне обладнання.
Вам знадобиться
  • телескоп, карта зоряного неба.
Інструкція
1
Для того щоб побачити Сатурн , від вас не потрібно ніяких особливих знань і навичок. По-перше, проводите спостереження ввечері. У світлий час доби на небі важко щось розглянути, використовуючи звичайні «аматорські» телескопи. Щоб побачити Сатурн на небі, придбайте детальну астрономічну карту (або скачайте її з будь-якого сайту про космос).
2
Дочекайтеся ясного вечора, щоб видимість була стовідсотковою. Знайдіть місце (спостережний пункт), з якого небо буде відмінно проглядатися. У міських умовах в даному випадку дах багатоповерхового будинку - якраз те, що потрібно. Спостерігати за зірками можна і з землі. Головне, щоб ваш огляд не закривали дерева або які-небудь будови.
3
Налаштуйте телескоп. Зафіксуйте його положення максимально стійко і направте «об'єктив» на небо. Уважно розгляньте карту. Розташування зірок так чи інакше зображено там з орієнтацією на сторони світу нашої планети.
4
Візуальний пошук планети Сатурн почніть з положення обличчям на північ. Знайдіть на небі Венеру - це одне з найбільш яскравих небесних тіл, розташованих в 45 градусах від Сонця. Причому цю планету ви можете бачити неозброєним оком не тільки на вечірньому і нічному небі, але і в години світанку. Недалеко від Венери розташовані Марс, Юпітер і Сатурн .
5
Знайдіть Сатурн поглядом (він має жовтувате або біле світіння), після чого направте телескоп в ту точку на небі, де ви до цього помітили шукану планету. Якщо у вас не дуже потужний телескоп, то докладно Сатурн розглянути не вийде, але ви обов'язково побачите хмарка навколо планети. Це будуть знамениті кільця Сатурн а.
6
Якщо у вашому розпорядженні телескоп потужніший, ви зможете розглянути всі кільця Сатурн а.
Досить часто буває так, що давно введені в різні програми паролі благополучно забуваються. І про них ніхто не згадує рівно до того моменту, поки що оновилася версія старої програми не попросить раптом авторизуватися. Необхідність введення забутого пароля здатна серйозно спантеличити будь-кого. Багато хто сподівається на свою світлу голову і хорошу пам'ять. Але і вони можуть підвести в якийсь момент. На цей випадок нам стане в нагоді спеціальний софт, здатний побачити пароль, прихований за зірочками в різних програмах.
Інструкція
1
Програм, здатних показати забутий і прихований зірочками від чужих очей пароль, досить багато. Приміром, Open Pass, Asterisk Key, Asterisk Logger. При бажанні можна знайти і безліч інших безкоштовних рішень. Найпростішою у використанні є маленька програмка Open Pass. Розповімо, як побачити пароль з її допомогою. Завантажуємо і встановлюємо програму.
2
В таких програмах, як QIP або ICQ, а також браузерах, що показують зірочки або кружечки, ми не зможемо побачити пароль. У них інший принцип роботи: у полях, приховуваних цими символами, насправді паролів немає. Тому для того, щоб побачити пароль, скористаємося, наприклад, широковідомим поштовим клієнтом Microsoft Outlook.
3
Запускаємо програму Open Pass. Якщо антивірус прийняв її за потенційну загрозу, ставимо на неї «ігнор» так, щоб не блокувати її роботу.
4
Побачити пароль поштової скриньки за допомогою Open Pass просто. Заходимо в меню Outlook: «Сервіс» - «Облікові записи ...» - «Подивитися або змінити наявні ...». Вибираємо ім'я поштової скриньки і натискаємо на кнопку «Змінити ...».
5
У вікні бачимо крім налаштувань серверів вхідної та вихідної пошти поля «Користувач» і «Пароль». Поле «Пароль» приховано зірочками. Наводимо курсор миші на ці зірочки і в полі "View" програми Open Pass виявляємо забутий пароль!