Як встановити віртуальний привід.

Як показує практика, часто на комп'ютері потрібно встановлювати різні віртуальні приводи , так як велика кількість ігор можна запустити тільки з настановним диском. Що ж робити, якщо такого диска в наявності немає?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Alcohol.
Інструкція
1
Створено спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє створювати від 1 до 6 віртуальних приводів на персональному комп'ютері, не залежно від параметрів системи. Скачайте в інтернеті або купіть на установчому диску програму Alcohol. Дане програмне забезпечення існує у двох версіях, а саме платній і безкоштовній. Ви можете використовувати одну з даних версій, щоб встановити віртуальні приводи на комп'ютері.
2
Встановлюйте в системний каталог вашого жорсткого диска на комп'ютері. Як правило, це буде локальний диск «С». Все подібне програмне забезпечення для надійної роботи має бути инсталлировано саме в цей диск. Далі запустіть програму. Перед вами з'явиться невелике вікно, в якому знайдіть вкладку під назвою «Віртуальний диск». Як тільки ви натиснете, з'явиться невелике вікно з настройками. В графі «Число віртуальних дисків» вам потрібно вказати точну кількість дисків, яке має бути створене на комп'ютері.
3
Якщо поставити значення «0», то віртуальні диски на комп'ютері не будуть створені. В даному вікні також є безліч різних налаштувань, які ви можете налаштовувати під свої потрібні. Наприклад, можна встановлювати власні звуки на витяг даного носія. Також можна задати певну букву, яка буде відображатися поруч з віртуальним диском в «Моєму комп'ютері».
4
Як тільки всі параметри будуть налаштовані, натисніть на кнопку "Ок", щоб створити нові віртуальні диски на комп'ютері. Дана процедура може зайняти від 1 до 5 хвилин. В цілому можна сказати, що створювати віртуальні диски зовсім просто, коли є спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє без проблем здійснити дані операції. Можете експериментувати з налаштуваннями, кількістю дисків на комп'ютері, назвами.
Роботу офісного співробітника неможливо уявити без використання принтера. Можна сказати, що принтер - це його другий робочий інструмент. Більшість принтерів, при їх установці, вимагають наявності в CD/DVD-приводі диска з драйверами. Якщо вам знадобилося встановити принтер, але такого диска не виявилося, то можна скористатися стандартним комплектом драйверів операційної системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер (ноутбук), принтер, usb-кабель.
Інструкція
1
Підключіть комп'ютер до мережі. Підключіть принтер до комп'ютера, використовуючи usb-кабель. Потім увімкніть комп'ютер, а також принтер.
2
Натисніть "Пуск" - виберіть "Панель управління" - "Принтери і факси". Перед вами з'явиться вікно з однойменною назвою.
3
Подвійним клацанням по ярлику відкрийте елемент "Установка принтера". Запуститься "Майстер установки принтерів», натисніть на кнопку "Далі".
4
Позначте пункт "Автоматична установка принтера" на сторінці «Майстра установки принтера». Натисніть кнопку "Далі".
5
При автоматичному знаходженні принтера вашою системою, ви побачите продовження установки принтера. Якщо цього не сталося, то перед вами з'явиться вікно з попередженням такого змісту: «не вдалося виявити модулі підключення принтерів». В цьому випадку вам доведеться встановити принтер самостійно. Натисніть кнопку "Далі".
6
Виберіть необхідний порт принтера. Як правило, варто вибрати порт, який стоїть за умовчанням. Натисніть кнопку "Далі".
7
У цьому вікні виберіть виробника і модель принтера. Натисніть кнопку "Далі".
8
Введіть ім'я принтера, щоб його можна розрізнити з іншими пристроями. А також, якщо з'явиться пропозиція виставити значення принтера, відзначте пункт «принтер за замовчуванням». Натисніть кнопку "Далі".
9
Підводячи підсумок проробленим діям, а також заради закріплення, можна роздрукувати пробну сторінку на вашому принтері. Це робиться для того, щоб переконатися в працездатності принтера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_fmlpfUhGMw