Як дати назву вулиці.

«Пройдуся по Абрикосовій, зверну на Виноградну ...» співав у своїй пісні Юрій Антонов. Варто розібратися, як придумати назва нової вулиці або перейменувати стару, зрозуміти, як і хто стверджує запропоновані назви.
Інструкція
1
Зазвичай рішення про присвоєння назви недавно створеної вулиці або про перейменування старої вулиці приймається органами місцевого самоврядування. Як правило, фізичні та юридичні особи мають право внести свою пропозицію в адміністрацію міста, на території якого розташовується дана вулиця. Напишіть листа на ім'я голови міста з проханням розглянути ваш варіант назви.
2
Найголовніше - обґрунтувати бажане назва . Для цього вивчите всю інформацію, пов'язану з даною місцевістю, і викладіть факти і доводи в тілі листа.
3
Наведіть історичні факти або значні події, що відбулися в цьому місці. Наприклад, якщо в одному з будинків на даній вулиці жив відома людина, який вніс великий вклад у розвиток міста, приведіть його коротку біографію і заслуги перед містом.
4
Якщо вибирається назва нової вулиці, то запропонуйте назвати її, наприклад, в честь професійної діяльності людей, які в основному будуть жити на ній (наприклад, вулиця Токарів або Будівельників) або по її розташування (Вокзальна, Озерна). А може бути, на цій вулиці висаджена алея красивих каштанів? Запропонуйте назвати вулицю Каштановій, і можливо такий нехитрий варіант назви вулиці припаде до душі адміністрації. Обгрунтування викладіть в довільній формі.
5
Після складання листа і відправки його в адміністрацію зателефонуйте до відділу вхідної документації і дізнайтеся номер вхідного документа, щоб в наслідок «відстежувати долю» свого прохання.
6
Ваш лист буде розглядатися у відділі культури, або, можливо, в місті існує спеціальна комісія топонімами, куди входять архітектори, письменники, історики. Після проведення експертизи вашої пропозиції ці органи винесуть своє рішення.
7
Якщо рішення буде позитивним, ваш лист піде на узгодження міській владі, т.к. остаточне рішення залишається за ними. Якщо рішення виявиться негативним, вам надішлють офіційний лист з відмовою.