Як чистити хутро в домашніх умовах. Як почистити підкладку шуби.

  •  Видалити будь-які жирні плями і освіжити залисніли ділянки, що з'явилися в процесі шкарпетки, допоможе суміш з оцту столового, спирту і води. Інгредієнти взяти в рівних пропорціях і ретельно перемішати. Отриманим складом обробити забруднені ділянки за допомогою поролоновою губки або щітки. Після обробки протерти сухою тканиною і обов'язково розчесати хутро. Відновити втрачений з часом блиск хутра, можна протерши його тканиною або поролоновою губкою, змоченою в оцтової есенції.
  •  Хутро з довгим ворсом або сильно пухнастий, необхідно чистити обережно. Для цього хутро потрібно посипати картопляним крохмалем або тальком, трохи потерти руками і добре витрусити. Білий хутро чистять теж крохмалем - виріб потрібно рівномірно посипати, пом'яти і добре витрусити.
  •  Також, чистити хутро в домашніх умовах можна з використанням шампунів для волосся та спеціальних засобів для прання тканин з вовняного і шовкового волокна. Столову ложку будь-якого з перерахованих вище засобів розчинити в 200 мл теплої води. Отриманим розчином потрібно обробити забруднену ділянку хутра, після чого багаторазово протерти матерією змоченою у чистій воді, не допускаючи намокання шкіри під хутром. Закінчивши чистку виріб просушити.
  •  Якщо хутро просто запорошився, то ситуацію допоможе виправити наступний спосіб. Хутряний виріб потрібно розстелити ворсом вниз на мокрій тканини (простирадлі або рушник) і злегка вибити.
  •  Повернути білизну з часом пожовкла хутряному виробу, можна розчином перекису водню. Одну чайну ложку 5% перекису розвести в склянці з водою, додавши пару крапель нашатирного спирту. Отриманим складом обробити хутро, а потім насухо витерти чистою тканиною.
  •  Позбутися від жирних плям допоможе розчин зі звичайної солі і нашатирного спирту. Чайну ложку спирту і три чайних ложки солі розчинити в 500 мл води. Після обробки плями цим складом, необхідно насухо протерти очищену ділянку чистою тканиною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=f3fAQnYWfok