Як підключити компресор холодильника.

Якщо вам потрібен компресор , можна взяти даний пристрій зі старого холодильника і пристосувати до справи. У цьому випадку важливо правильно його підключити, щоб забезпечити такому компресор у довгу і стабільну роботу.
Інструкція
1
Зніміть компресор з холодильника. Для цього вам, можливо, доведеться зламати кріплення. Потім перережьте трубки (їх повинно бути дві) і кабель, що з'єднується з датчиком температури. При цьому виміряйте тестером опір залишився кабелю і запам'ятайте замкнуті контакти, інакше потім вам буде важко зібрати схему. Знімаючи пристрій, постарайтеся максимально зберегти наявне в ньому масло.
2
Увімкніть компресор , щоб переконатися в його працездатності. Перевірте, наскільки він нагрівається, і визначте вхід і вихід. Надалі на вході можна буде поставити фільтр для очищення повітря, а на виході обов'язкова установка фільтра для масла. Для цих цілей можна взяти простий автомобільний фільтр для тонкого очищення бензину, який коштує близько 20 рублів.
3
Знайдіть штатний справний реле. Якщо ви знаєте марку холодильника, то краще взяти реле саме від такого пристрою. Ознайомтеся зі схемою (якщо у вас не збереглася документація на холодильник, схему можна подивитися тут: http://masterskie.info/elektroshema.htm) і підключіть його так само, як воно було розташоване на холодильнику. У тому випадку, якщо обмотки в движку несправні, реле буде постійно відключати компресор і не дасть йому відразу згоріти.
4
Обладнайте агрегат ресивером. Його можна просто купити, а можна зробити самостійно таким чином: візьміть звичайну пластикову пляшку, зробіть в кришці два отвори і вставте в них трубки на вхід і вихід. Замісіть трохи епоксидної смоли і залийте її в бутель. Закрийте пляшку і переверніть її. Смола стече і назавжди прикріпить кришку з трубками до пляшки.
5
Для з'єднання компресор а з потрібним вам пристроєм використовуйте шланги для склоомивача, які можна придбати в автомагазині.
6
Слідкуйте за рівнем масла в корпусі компресор а і не допускайте його перегріву. Час роботи не повинно становити більше 45 хвилин.
7
Дотримуйтесь техніку безпеки при роботі з електроприладами. Пам'ятайте, що всі проводи повинні бути заізольовані, а всі роботи можна проводити тільки сухими руками. Ніхто не дасть гарантії, що саморобний компресор буде працювати довго і надійно, тому простіше купити пристрій, ніж зробити його самому.