Як підключити монітор до тв тюнера. Як підключити зовнішній тв-тюнер до монітора.

Автономні тв-тюнери хороші тим, що можуть передавати сигнал на монітор без використання комп'ютера. Тобто ви можете дивитися програми телебачення, не включаючи зайве пристрій і не витрачаючи електроенергію. Автономні тв-тюнери мають в комплекті все, що потрібно для роботи пристрою.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - кабелі;
  • - інструкція;
  • - тв-тюнер.
Інструкція
1
Відкрийте інструкцію тв-тюнера. Знайдіть опис комплектації. У ній має бути вказаний кабель, за допомогою якого здійснюється підключення тв-тюнера до монітор у комп'ютера. Знайдіть в коробці пристрою даний кабель. Якщо такого кабелю в даній комплектації немає, вам потрібно звернутися до спеціалізованого центру для покупки.
2
Подивіться на роз'єми, розміщені на корпусі автономного тв-тюнера. Знайдіть роз'єм, який відповідає кабелю. Часто це VGA-роз'єм синього кольору. Якщо ви не можете визначити його самостійно, прочитайте інструкцію до тв- тюнеру, де є опис всіх виходів на корпусі. Зазвичай в інструкції до ТВ-тюнерів повністю описані процедури підключення монітор ов, а також до всіх дій додаються скріншоти.
3
Підключіть кабель до тв- тюнеру і монітор у. Монітор при цьому потрібно буде відключити від з'єднання з комп'ютером. Переконайтеся, що комп'ютер вимкнений. Висмикування кабелю монітор а при включеному комп'ютері може привести до поломки монітор а чи відеокарти. Уважно все робіть, так як найменші помилки можуть в деякому роді пошкодити систему, як зовнішні модулі, так і програмні.
4
Підключіть живлення до тв- тюнеру і натисніть кнопку включення на тв-тюнері і монітор е. Перевірте, що тв-тюнер передає зображення на монітор . Зробіть необхідні настройки в меню тв-тюнера за допомогою пульта (він повинен входити в комплектацію поставки пристрою). Задійте автоматичний пошук каналів для формування списку перегляду.
5
Використовуйте антену кабельного телебачення для роботи тв-тюнера, щоб зображення на монітор е було набагато чіткіше. Кімнатні антени не нададуть необхідної якості сигналу. Проконсультуйтеся в спеціалізованих магазинах або почитайте відповідну інформацію в інтернеті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h3-8OsWR7xs