Як зробити холодильник вбудований.

Вбудований холодильник - відмінне рішення для маленького простору, крім того, він додасть вашій кухні закінчений і ергономічний вигляд. Як встановити таку побутову техніку?
Інструкція
1
Визначтеся, який холодильник ви хочете придбати. Провідні фірми-виробники таких марок як Bosch, Liebherr, Siemens, Electrolux, Ardo, Kaiser, Whirlpool, Zanussi і інші випускають як компактні моделі, вбудовувані під стільницю, так і більш велику техніку, що займає досить багато місця. У кожному разі, холодильник повинен зручно розміщуватися в гарнітурі і не створювати незручностей. Крім того, вбудовані моделі коштують дорожче звичайних.
2
Точно визначте розміри ніші, призначеної для установки холодильного агрегату. Якщо ви допустите помилку, то встановити в неї техніку просто не вдасться, тому будьте дуже уважні.
3
Пам'ятайте про те, що холодильник у для нормальної роботи необхідна вентиляція. Якщо його встановлювати під стільницю, то в ній повинні бути спеціальні отвори, а якщо ви ставите агрегат короб, то він не повинен бути притиснутий до стіни. Залиште вільний простір.
4
Прикріпіть до дверцят холодильник а фасад, що гармоніює з основним тоном гарнітура. Зазвичай він кріпиться безпосередньо до дверцят за допомогою двостороннього скотча. Агрегат, як правило, встановлюють з ухилом назад на кілька градусів. Це робиться для того, щоб дверцята обов'язково закривалася, а холодильник випадково не залишився відкритим.
5
Якщо ви вважаєте, що купувати спеціальну вбудовану модель для вас занадто дорого, спробуйте вбудувати в гарнітур звичайний холодильник . До нього буде складно підібрати відповідний фасад, і можуть виникнути труднощі через невідповідних габаритів. У квартирах з дуже маленькою кухнею, холодильник розміщують в коридорі, зробивши спеціальний отвір в стіні. Ту частину агрегату, що в результаті опинилася в кімнаті, маскують в коробі з гіпсокартонних листів. Із зовнішнього боку їх потрібно обклеїти шпалерами в тон основної кімнаті, і вийде акуратна ніша, в якій можна буде сховати навіть дуже великий холодильний апарат.