Як зняти зливний шланг. Як зняти шланги з пральної машини bosch.

Дуже часто причиною порушення роботи пральної машини, стає несправний зливний шланг . В цьому випадку його буде необхідно зняти і замінити. Як це зробити без запрошення майстра-ремонтника?
Інструкція
1
У більшості пральних машин, випущених фірмами Electrolux (Електролюкс), Zanussi (Зануссі), Siemens (Сіменс) і Bosch (Бош), доступ до зливного шланг у здійснюється через передню стінку. Щоб розібрати машинку, виконайте наступні дії: зніміть хомут і акуратно від'єднайте манжету люка від передньої панелі, після цього вийміть дозатор.
2
Далі від'єднайте декоративну панель у верхній цокольній частині.
3
Злийте залишки скопилася води через наявний фільтр насоса, заздалегідь підклавши під нього будь-яку статеву ганчірку.
4
Викриття гвинти кріплення передньої стінки пральної машини до її корпусу. Один з них розташований у верхній частині, а два знаходяться у нижній.
5
Нижню частину стінки відведіть трохи на себе, сместите її вниз і потім від'єднайте всю стінку приблизно на 5-7 см.
6
Отсоедините дроти від знаходиться на стінці блокування люка. Тепер ви отримали доступ до самого сливному шланг у і зможете приступити до його заміни. Зніміть хомут зі спеціального кріплення зливного шланг а і від'єднайте сам шланг від центральної системи зливу.
7
Запам'ятайте місця прикріплення старого шланг а, від'єднайте його від корпусних стінок і потім виведіть назовні. Новий шланг спочатку щільно вставте на місце кріплення старого, потім затисніть його за допомогою хомута.
8
Пропустіть шланг по стінках, прикріпіть його до корпусу і виведіть назовні. Підключіть до системи каналізації вивідний кінець шланг а, а потім перевірте, чи є обидва кінці герметичними.
Корисна порада
Всі роботи з лагодження пральної машини, зокрема заміну шланга, повинен виконувати фахівець. Тільки в цьому випадку можна гарантувати стабільну роботу агрегату. Якщо ви зважилися ремонтувати шланг самостійно, перед початком роботи відключіть машину від мережі і перекрийте воду.