Як зменшити відстань між рядків word. Як зменшити межстрочное растояніє в word.

Набраний, але не відредагований текст часто виглядає не надто привабливо. Особливо псують вигляд тексту необгрунтовано великі інтервали між абзацами або рядками. Щоб зменшити відстань між рядками в документі Microsoft Office Word, необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що між рядками не варто зайвий символ абзацу. Візуально оціните текст або переключіться в режим наочного відображення знаків абзаців та інших прихованих символів форматування. Для цього з вкладки «Главная» з розділу «Абзац» натисніть на кнопку зі значком «¶». Зайві знаки абзацу будуть позначені такими ж символами «¶». Вони не виводяться на друк, зате дозволяють більш детально і ретельно працювати з текстом. Видаліть всі зайві знаки абзацу.
2
Якщо ви хочете прибрати занадто виражений інтервал між останнім рядком одного абзацу та першим рядком наступного за ним абзацу, перейдіть на вкладку «Головна». В розділі «Стилі» встановіть стиль «Без інтервалів». Якщо даний стиль не відображається на панелі, розгорніть розділ з символами, натиснувши на кнопку зі стрілкою, розташовану правіше полів зі слайдами.
3
Щоб зменшити відстань між рядками в абзаці, виділіть потрібний текст або фрагмент тексту. Для цього потримайте ліву кнопку миші, пересуваючи курсор по потрібній області, або використовуйте клавіші Ctrl, Shift і кнопки зі стрілками «вправо» і «вліво». Щоб виділити весь текст, перейдіть на вкладку «Головна» і в розділі «Редагування» натисніть кнопку «Виділити все».
4
Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» та натисніть на маленьку кнопку зі знаком стрілки в розділі «Абзац» - відкриється діалогове вікно. Альтернативний спосіб: клікніть правою кнопкою миші в документі, з випадаючого меню виберіть пункт «Абзац».
5
У вікні, перейдіть на вкладку «Відступи і інтервали». В розділі «Інтервал» встановіть зі списку потрібний вам вид інтервалів (одинарний, мінімум) та/або відповідне значення в додатково поле при виборі режиму «множник» і «точно». Щоб встановити значення, скористайтеся кнопками зі стрілками «вгору» і «вниз», розташованими праворуч від поля, або введіть значення з клавіатури. Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу.
Зверніть увагу
Дізнайтеся, як змінити інтервал між рядками тексту в абзаці. Міжрядковий інтервал визначає відстань по вертикалі між рядками тексту в абзаці. Параметри інтервалів між абзацами визначають інтервали перед абзацом і після нього. Стандартною одинарний інтервал між рядками і трохи більший інтервал після кожного абзацу.
Корисна порада
Щоб в межах абзацу інтервали між всіма рядками були однакові, необхідно задати точне значення міжрядкового інтервалу, достатню для того, щоб найбільші знаки або графічні об'єкти повністю відобразилися на рядку. Зміна інтервалів між абзацами для всього документа за допомогою набору стилів. На вкладці Основне у групі Стилі виберіть команду Змінити стилі.